Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

13 Січень 2023

Засідання постійних комісій

13 січня 2023 року відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

На порядок денний були винесені наступні питання:

  1. Про затвердження рішення виконавчого комітету Андрушівської міської ради «Про внесення змін до бюджету Андрушівської міської територіальної громади на 2022 рік».
  2. Про внесення змін до бюджету Андрушівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Також відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин

  1. Про передачу КП Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» функції замовника з реалізації робіт по будівництву «Капітальний ремонт водопровідних мереж та споруд в с.Нехворощ, Андрушівського району, Житомирської області. Коригування»
  2. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.
  3. Про затвердження Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади. 
  4. Земельні питання.
  5. Про звернення депутатів Андрушівської міської ради до Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО про застосування права вето щодо прийнятого Верховною Радою України проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності».

Комісії розглянули і узгодили всі питання та рекомендували до розгляду на пленарному засіданні сесії, що відбудеться 20 січня 2023 року.