Слухання щодо припинення діяльності шляхом ліквідації Малопятигірської гімназії
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/06/Без-названия.jpg)
16 червня 2022 року за участі міського голови Галини Білецької відбулися слухання щодо припинення діяльності шляхом ліквідації Малопятигірської гімназії Бердичівського району Житомирської області. До відома, на території с. Мала Пятигірка проживає 7 дітей дошкільного віку.
Згідно прогнозованої мережі на 2022-2023 навчальний рік в Малоп`ятигірській гімназії має навчатися 21 учень. Слід зазначити, що вартість витрат на одного учня в рік складає 188475 грн., тоді як в Андрушівському ліцеї №1 – 32455 грн., Андрушівський ліцей № 2 – 26174 грн.
Постановою Кабінету Міністрів України № 6 від 14.01.2015 року визначено, за рахунок державної субвенції фінансування закладів середньої освіти кількість учнів у яких становить менше 25 осіб не здійснюється.
Оптимізація освітньої мережі спрямована на створення сприятливого середовища для здобуття освіти дітьми, забезпечення комфортних умов навчання.
В ході громадських слухань обговорено питання підвезення учнів до Городківського ліцею,подальшого працевлаштування педагогічних працівників та інше.