14
Червень
2022
Працюємо та допомагаємо
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/06/unnamed-1024x769.jpg)
14.06.22 фахівці КУ ” Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради” здійснили спільний виїзд з інспектором сектору ювенальної превенції відвідали родини, які перебувають на обліку сімей, які потрапили в складні життєві обставини. Під час обстеження з родинами було проведено профілактичні бесіди стосовно неналежного виконання батьківських обов’язків, створення відповідних матеріально-побутових та санітарних умов проживання, недопущення вчинення насильства. Батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання батьківських обов’язків. Також було надано гуманітарну допомогу.