10
Червень
2022
Підтримка міжнародних партнерів
![](https://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/06/зображення_viber_2022-06-08_12-19-13-934-1024x1024.jpg)
![](https://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/06/зображення_viber_2022-06-09_11-04-28-916-1024x1024.jpg)
За підтримки німецького Товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) та Програми «U-LEAD з Європою» Андрушівська міська територіальна громада отримала для облаштування місць тимчасового базування внутрішньо переміщених осіб та для виконання відновлюваних, аварійних робіт гуманітарну допомогу, а саме: вуличний освітлювач, генератори, баки для води, намет, похідні ліжка, каремати, спальні мішки, вовняні ковдри, базові та гігієнічні набори для ВПО.