Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

25 Травень 2022

Звернення Андрушівського міського голови Галини БІЛЕЦЬКОЇ

Шановні жителі Андрушівської громади!

Звертаюся до вас як голова Андрушівської міської ради щодо інформаційної війни, яка розгорілася у соцмережах після публікації статті «Мародерка» на сторінці Олександра Горобця, який проживає у місті Андрушівка .

Ставлю вас до відома, що в період воєнного стану будь-яка неправдива наклепницька інформація підпадає суворому покаранню.

Тому я звернулася до Служби безпеки України у Житомирській обл. (19.05.2022 р. №05-04/962 Звернення до Начальника служби безпеки України в Житомирській обл. Сергія ЛИСАКА на 2 арк. + Додаток на 15 арк.; 24.05.2022 р. №05-04/977 Звернення до Начальника Бердичівського відділу СБУ в Житомирській області Романа САЛЬНИКА на 2 арк.) та Головного управління Національної поліції у Житомирській обл. ( 19.05.2022 р. №05-04/961 Звернення до Начальника ГУНП в Житомирській обл. Олега ТРАЧУКА на 2 арк. + Додаток на 15 арк.; 24.05.2022 р. №05-04/976 Звернення до Начальника Бердичівського РВП ГУНП в Житомирській області Олега МЕЛЬНИЧУКА на 2 арк.) з відповідними заявами щодо встановлення фактів, викладених у статті, наявних відеодоказів обшуків у міській раді та у мене особисто.

Також мною було подане звернення до суду щодо захисту честі і гідності очільника громади, посадовця і Громадянина України.

Після проведення правоохоронними органами перевірки інформації зазначеної в заявах та прийняття рішення по ним, всі ці документи буде оприлюднено на офіційному сайті та у соціальних мережах.

Переконана, що ЗЛО повинно бути покарано.