Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

28 Березень 2022

Щодо забезпечення інсулінами жителів громади

Ситуація щодо забезпечення інсулінами жителів громади, хворих на діабет, контрольована.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2022 року №260 на період дії воєнного стану в Україні інсулін для пацієнтів відпускатимуть безкоштовно. Доплата з пацієнтів не стягується, положення щодо часткового відшкодування вартості препаратів інсуліну, розрахунку суми доплати за препарати інсуліну, що сплачуються пацієнтами аптечному закладу, не застосовуються.

Порядок отримання препаратів інсуліну пацієнтами не змінився – щоб отримати препарати інсуліну пацієнту необхідно прийти на прийом до свого лікаря за місцем проживання/обліку. Ендокринолог відмічає пацієнта в реєстрі і видає електронний рецепт, за яким пацієнт отримує в аптеці препарати інсуліну. Строк дії рецепту становить 30 календарних днів з моменту його видачі.

На сьогодні відпуск препаратів інсуліну на території громади здійснюється в аптечному закладі за адресою: Аптека №8, м. Андрушівка, вул Б. Хмельницького, 30.