Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

09 Березень 2022

Звернення до мешканців громади, які ТИМЧАСОВО проживають на її території

УВАГА!

Шановні мешканці Андрушівської громади, які ТИМЧАСОВО проживають на території громади!

З метою прогнозування забезпечення жителів нашої громади в подальшому товарами першої необхідності та необхідними продуктами харчування, першочерговими медикаментами та створення їх необхідного резерву, а також об’єктивного розподілу гуманітарної допомоги, особливо дитячого харчування та засобів гігієни ПРОСИМО, тих хто тимчасово проживає у СЕЛАХ громади, звернутись до СТАРОСТ для надання інформації про кількість тимчасових жителів та вікові категорії дітей.

Тих жителів, які тимчасово проживають у місті АНДРУШІВКА, надати дану інформацію до КУ “Центр надання соціальних послуг” за адресою: м.Андрушівка, вул. Зазулінського, 5.

Також там можна отримати довідку для отримання гуманітарної допомоги. При зверненні мати при собі документи, що посвідчують особу та свідоцтва про народження дітей.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА