Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

23 Лютий 2022

Онлайн-курс “Тайм-менеджмент як антикризовий інструмент”

Житомирська обласна молодіжна громадська організація “Паритет” пропонує можливості для багатодітних мам!!!

Запрошуємо до участі у безкоштовних, але ресурсних онлайн-зустрічах. Реєстрація на онлайн-курс “Тайм-менеджмент як антикризовий інструмент” триває до 23 лютого 2022р.

Початок занять – 25 лютого о 19.00. Передбачається 3 зустрічі 25 лютого, 28 лютого, 4 березня 2022р. Тренеркою курсу є експертка і тренерка НДІ, підприємиця, мама Іванна Фединчук. Вона досліджує і практикує жіноче лідерство, підприємництво, особисту продуктивність і управління часом. Прагне, щоб в Україні було більше успішних жінок. Наша головна ідея – підтримати мам у непрості часи, допомогти відновити/покращити ресурсний стан та змістовно провести час разом.

Усім, хто заповнить анкети до 24.00 23 лютого 2022р. організаторки надішлють посилання на приєднання до заходу та за потреби проінструктують, як зареструватися на платформі ZOOM.

Заходи реалізуються у рамках конкурсу “Інноваційні гранти” за підтримки Уряду Канади у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт.

https://forms.gle/CiJE2aGoXzBcYaSj9