Семінар для безробітних
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/02/зображення_viber_2022-02-04_15-30-54-316-1024x768.jpg)
Фахівці Андрушівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості та КУ «Центру надання соціальних послуг Андрушівської міської ради» сьогодні, 4 лютого, провели спільний семінар для безробітних, що перебувають на обліку в службі зайнятості, на тему: «Патронат над дитиною як нова форма офіційного працевлаштування».
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/02/зображення_viber_2022-02-04_15-30-54-530-762x1024.jpg)
Фахівець Центру надання соціальних послуг Андрушівської міської ради Анна Ціпцюра поінформувала безробітних про можливість патронатного виховання дітей як альтернативи працевлаштування. Учасники семінару отримали інформацію про нову комплексну соціальну послугу – патронат над дитиною, що дає змогу якнайкраще врахувати інтереси дитини, яка залишилася без батьківського піклування, гарантувати їй сприятливе сімейне оточення, підтримати сім’ю на ранніх етапах кризи. Присутніх також ознайомлено: що таке патронат, патронатний вихователь, патронатна сім’я; хто може бути патронатним вихователем; який порядок створення патронатної сім’ї (проходження навчання кандидатів в патронатні вихователі, укладення договору про патронат над дитиною, оплата послуг зі здійснення патронату, тощо); обов’язки патронатного вихователя.
Якщо Ви бажаєте підтримати дитину та стати патронатним вихователем, звертайтеся до фахівців Центру надання соціальних послуг Андрушівської міської ради та служби у справах дітей Андрушівської міської ради.
Також детальну інформацію про патронат над дитиною можна отримати у адміністраторів центру зайнятості.