15
Січень
2022
Cлужба у справах дітей Андрушівської міської ради інформує
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/01/123-1024x682.jpg)
14 січня 2022 року службою у справах дітей Андрушівської міської ради з метою виявлення дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, посилення контролю за станом утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів, піклувальників, було проведено обстеження умов проживання чотирьох сімей, де проживають діти зазначених категорій.
В ході перевірки порушень прав дітей виявлено не було.