14
Січень
2022
Вітаємо переможця!
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/01/523B3E1B-FAB0-4881-830D-F7157719E7DF-1024x683.jpeg)
У грудні 2021 року в спеціалізованій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. С. Ковальчука м. Житомира відбувся обласний етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяв участь Ільчук Антон, учень Андрушівського ліцею № 2, та здобув перемогу – ІІІ місце серед учнів 5 класів.
Вітаємо!!!!