20
Грудень
2021
Кубок України з армрестлінгу
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/12/зображення_viber_2021-12-20_10-54-29-045-1-1024x602.jpg)
16 -19 грудня в м.Воловець Закарпатської області проходив Кубок України з армрестлінгу.
Дев’ятнадцятирічний вихованець Андрушівської ДЮСШ ( с.Нехворощ) Стоцький Максим (тренер Затилюк Г.П.) у ваговій категорії 55 кг став переможцем у Кубку України на праву руку, та завоював третє місце на ліву руку серед дорослих.
Вітаємо Максима з блискучою перемогою, де він виконав норматив Майстра спорту України.