15
Грудень
2021
Виробнича нарада з соціальними робітниками
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/12/зображення_viber_2021-12-15_12-43-14-978-1024x682.jpg)
15 грудня 2021 року в КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради» відбулася виробнича нарада з соціальними робітниками. На нараду був запрошений працівник поліції відділення поліції Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області Кондратюк М.О. який проінформував працівників про найбільш «популярні» схеми шахрайств та як уникнути шахрайства підопічним громади.
В ході виробничої наради були розглянуті наступні питання:
- Про підсумки роботи за 2021 рік.
- Якість надання соціальних послуг відділенням за місцем проживання.
- Про ознайомлення працівників з інструкціями з питань охорони праці, з правил безпеки поводження з електричними електроприводами та при експлуатації печей.