Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

07 Грудень 2021

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати! Щиро вітаю вас із нагоди Дня місцевого самоврядування!

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців міст, селищ та сіл, що в кінцевому результаті зробить нашу державу сильною та заможною, бо нічого на світі немає краще нашої землі.

У цей святковий день висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність. Дякую вам за любов до рідної громади, активність у громадському житті. Сподіваюся, що й у подальшому ми зможемо змінювати нашу Андрушівську міську територіальну громаду на краще, варто лише співпрацювати пліч-о-пліч заради спільної мети.

Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо нашої громади, відстоює її інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань.

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА