Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

06 Грудень 2021

Оперативна інформація щодо захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19

Станом на 06 грудня активних хворих на коронавірус – 137. Протягом 04-06 грудня зареєстрували 15 (6 жителів Волицької територіальної громади, 3 – Червоненської територіальної громади) нових випадків, в т.ч. 4 дітей.  Одужало 73 пацієнти.      

У КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради, яка внесена до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2: всього ліжок виділених для хворих на COVID-19 – 70, забезпечено ліжок киснем – 100%. 28 ліжок зайнято хворими на COVID-19 та 1 – пацієнтом з підозрою на COVID-19.

В пунктах постійної вакцинації та мобільними бригадами КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради протягом 06 грудня від коронавірусу вакциновано 201 особу: 47 – першою дозою вакцини, 154 другою.

Щеплення здійснюють дводозовими вакцинами Pfizer, CoronaVac та Moderna.

Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.