Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

03 Грудень 2021

Проведено засідання конкурсної комісії по відбору кандидатів на заміщення вакантної посади керівника(директора) Комунального закладу «Андрушівська дитячо-юнацька спортивна школа»

Рішенням тринадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 29.10.2021 №26 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади керівника(директора) «Андрушівської дитячо-юнацької спортивної школи» Андрушівської міської ради.

3 грудня 2021 року конкурсна комісія провела засідання на якому було розглянуто та перевірено пакет документів, поданих претендентами на зайняття вакантної посади керівника (директора) Комунального закладу «Андрушівської дитячо-юнацької спортивної школи» Андрушівської міської ради.

За рішенням конкурсної комісії до конкурсу, який відбудеться 16 грудня 2021 року, на заміщення вакантної посади керівника(директора) «Андрушівської дитячо-юнацької спортивної школи», допущено БЕРЛАДИНА Івана Миколайовича та ДОВГОГО Олексія Дмитровича.