Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

02 Грудень 2021

Оперативна інформація щодо захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19

Станом на 02 грудня активних хворих на коронавірус – 180. Зареєстрували 12 (3 жителів Волицької територіальної громади, 1 – Червоненської територіальної громади) нових випадків, в т.ч. 1 дитина.        

У КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради, яка внесена до переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2: всього ліжок виділених для хворих на COVID-19 – 70, забезпечено ліжок киснем – 100%. 35 ліжок зайнято хворими на COVID-19 та 1 – пацієнтом з підозрою на COVID-19.

В пунктах постійної вакцинації та мобільними бригадами КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради протягом 02 грудня від коронавірусу вакциновано 139 осіб: 21 – першою дозою вакцини, 148 другою.

Щеплення здійснюють дводозовими вакцинами Pfizer, CoronaVac та Moderna.

Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.