Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

26 Листопад 2021

Вічна пам’ять жертвам Голодомору

Керівництво та виконавчий комітет міської ради взяли участь у жалобному заході до Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів.

26 листопада 2021 року, напередодні Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів, відбулося покладання квітів до Пам’ятного знака жертвам Голодомору 1932-33 років, що розташований на  кладовищі м.Андрушівка.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять  загиблих від голоду земляків, поклали квіти та запалили лампадки. Крім того у суботу, 27 листопада о 16:00, по всій Україні відбудеться акція «Запали свічку», в рамках якої всі охочі з настанням темряви можуть запалити й поставити свічку на підвіконня так, щоб її було видно з двору – на знак скорботи й пам’яті про мільйони закатованих голодом краян.

Нагадаємо, Голодомор 1932-1933 років – одна з найтрагічніших подій за всю історію України. Пам’ять його жертв  вшановують щороку у четверту суботу листопада. За весь час Голодомору загинуло близько чотирьох мільйонів людей.