Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

22 Жовтень 2021

Чергове засідання виконавчого комітету

22 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради.

Члени виконкому заслухали письмовий звіт про хід і результати виконання бюджету Андрушівської міської територіальної громади за 3 квартал 2021 року, інформацію про виконання Закону України «Про звернення громадян» за 3 квартал 2021 року, затвердили схему розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в районі автостанції м.Андрушівка, Положення про місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту.

Крім того, вирішено утворити пункти обігріву громадян на території Андрушівської міської територіальної громади у зимовий період 2021-2022 років, затверджено штатний розпис КП АМР АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ.

На засіданні виконавчого комітету були розглянуті питання у сфері житлових прав громадян, захисту прав та інтересів дітей тощо.