Чергове засідання виконавчого комітету
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/10/DSC0454-1024x682.jpg)
22 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради.
Члени виконкому заслухали письмовий звіт про хід і результати виконання бюджету Андрушівської міської територіальної громади за 3 квартал 2021 року, інформацію про виконання Закону України «Про звернення громадян» за 3 квартал 2021 року, затвердили схему розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в районі автостанції м.Андрушівка, Положення про місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту.
Крім того, вирішено утворити пункти обігріву громадян на території Андрушівської міської територіальної громади у зимовий період 2021-2022 років, затверджено штатний розпис КП АМР АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ.
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/10/DSC0444-1024x682.jpg)
На засіданні виконавчого комітету були розглянуті питання у сфері житлових прав громадян, захисту прав та інтересів дітей тощо.