Всеукраїнський день бібліотек
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/09/1538292607_na-sajt-820x510-1.png)
Шановні працівники бібліотечних установ!
Дозвольте від усього серця привітати вас з професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек!
Ваша робота надзвичайно потрібна й відповідальна, адже саме ви забезпечуєте зберігання знань та широкий доступ до найважливішого й найдоступнішого джерела – до Книги! Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового та непізнаного.
Бажаю вам, шановні працівники бібліотек, читачі, а також усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок та творчих успіхів для блага Української держави.
Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА