Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

19 Серпень 2021

Чергове засідання виконавчого комітету

18 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради.

 

Члени виконкому заслухали та схвалили прогноз бюджету Андрушівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердили акт з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам і заходи по відзначенню Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України.

  Внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 19.02.2021 №45 «Про створення комісії з визначення розміру збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам» та рішення виконавчого комітету Андрушівської міської ради від 27.06.2019 №53 «Про запровадження порядку розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у місті Андрушівка».

Також на засіданні виконавчого комітету були розглянуті питання про підготовку об’єктів соціально-культурної сфери Андрушівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років; взяття на соціальний квартирний облік; зміну та присвоєння адреси об’єкта нерухомого майна, будівництва, земельної ділянки; безоплатне прийняття до комунальної власності Андрушівської міської ради майна(документів) від Спілки приватних підприємців Андрушівщини; надання одноразової допомоги жителям громади та ін.