11
Серпень
2021
Продовжуються ремонтні роботи доріг
На території Андрушівської територіальної громади продовжуються ремонтні роботи комунальних доріг у всіх населених пунктах громади. У селі Нехворощ зроблено ямковий ремонт пневмо-струменевим методом по вулицях Центральна та Миру, грейдерування по вулиці Касинівська.
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/08/IMG-15f1ab61684ec08af8d0f59f32cf5927-V-1024x768.jpg)
Протягом серпня 2021 року планується ремонт пневмо-струменевим методом ремонт доріг у с.Городківка. У селах Павелки, Гарапівка, Миньківці, Мостове, Лісівка, Зарубинці, Тарасівка та Яроповичі планується грейдерування та підсипка доріг.
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/08/IMG-a4f79d7212e486409d8bd59f2ff2845e-V-1024x768.jpg)
Виконавцем робіт є виробничо-комерційна фірма “Урарту”.
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/08/44e604adf9da235af20e732cf2205ca8_w859_h569.jpg)