Інформаційна година «Безпеку видно не одразу»
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/07/2-2-1024x768.jpg)
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/07/IMG_20210719_154736-1024x768.jpg)
19 липня 2021 року фахівці із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Щербина Інна та Ковбаса–Романенко Тетяна спільно із соціальними партнерами: провідним інспектором Андрушівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Сінькевич Ларисою, провідним фахівцем з профорієнтації Андрушівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Горкун Аллою та начальником відділу Андрушівського бюро правової допомоги Бердичівського місцевого центру з надання БВПД Осецькою Анною, провели інформаційну годину «Безпеку видно не одразу» для осіб, які перебувають на обліку в органах пробації. Захід було спрямовано на поширення інформації про небезпеку торгівлі людьми, її види, як не стати жертвою та куди звертатися для отримання допомоги у разі необхідності.