Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

15 Липень 2021

Запрошуємо ветеранів та ветеранок вашого регіону в проект, який дає можливість отримати 400 євро на навчання

Основна мета проекту — сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу . перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні.

Проект, спрямований на соціально- економічну підтримку реінтеграції ветеранів та членів їхніх сімей, що фінансується Європейським Союзом, впроваджується Міжнародною організацією з .міграції та реалізується Центром зайнятості Вільних людей філіями Житомирського обласного центру зайнятості.

Реєстрація ветеранів і ветеранок у проект здійснюється за наступною аплікаційною формою: http://bit.ly/ПрофесійніКурси

Учасники бойових дій можуть отримати грант до 400 євро на курси і перекваліфікації, підвищення кваліфікації або навчання, якщо відповідають таких критеріям:

мають посвідчення УБД. проживають на території України.

мають труднощі з працевлаштуванням і не можуть себе знайти на ринку праці, бажають змінити роботу, але для цього не вистачає професійних навичок та знань.

бажають підвищити свою професійну кваліфікацію, щоб зайняли вищу посаду.

мають велику мотивацію до професійного розвитку та розуміння, як далі застосовуватимуть отримані знання.

не отримували грант на навчання та перекваліфікацію у 2019-2020 рр.

Особливо заохочуємо подаватися ветеранок, ветеранів/ок з інвалідністю – які є з числа ВПО, безробітними або з низьким рівнем доходу, тих, хто сам виховує дітей.

Проект складається з таких етапів: онлайн-реєстрація у проект: httр://bіt.lу/ПрофесійніКурси

проходження 2-денного тренінгу з адаптації військового досвіду до цивільної кар’єри.

підготовка та захист проектної заявки для отримання гранту до 400 евро, проходження навчання – у разі позитивного рішення про надання гранту.

консультації спеціалістів щодо кар’єрного розвитку – під час чи після проходження навчання.

Набір у проект відбувається на постійній основі до 31 серпня 2021 року.

Довідково:

Протягом 2-денного тренінгу ветерани отримають практичні інструменти для аналізу своїх професійних навичок, розберуть складові якісного резюме, на яке найчастіше відгукуються роботодавці. Дізнаються, як ідентифікувати власні цінності та що говорити на співбесіді про свій військовий досвід. Спеціально для ветеранів було розроблено гайд — посібник із покроковою інструкцією з адаптації військових навичок до мирної професії, який учасники отримають безкоштовно.

Досвід ГО «Центр зайнятості Вільних людей» та розроблена методологія працевлаштування ветеранів, яка була апробована у роботі з понад 500 учасниками АТО/ООС. свідчать про те, що ідентифікація військового досвіду й розуміння методів його адаптації до цивільної кар’єри, сприяють працевлаштуванню та підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці.

Контактна особа:

Ліна МАЧУЛЬСЬКА

менеджерка з комунікацій ГО «Центр зайнятості Вільних людей»

lina.machulska@gmail.com тел.0984816599