08
Липень
2021
Інформаційна година «Запобігання та протидія проявам насильства»
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/07/IMG_20210708_110658-1024x651.jpg)
В КП «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» 8 липня 2021 року фахівцями із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради» було проведено інформаційну годину «Запобігання та протидія проявам насильства» . Приємним здивуванням стало те, наскільки добре діти володіють інформацією на дану тематику. Маємо щирі сподівання, що ця обізнаність дітей знизить подальші ризики стати жертвами чи кривдниками.