20
Червень
2021
Шановні мешканці Андрушівщини!
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/06/maxresdefault-1024x576.jpg)
Щиро вітаю Вас із Святою Трійцею – одним з найвеличніших свят християнського календаря!
Здавна народні обряди в цей день супроводжуються зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє. Цієї світлої днини в наші домівки входить мир та Божа благодать.
В це чудове свято хочу побажати миру і щастя в житті, добра і злагоди в сім’ї, любові і спокою на серці, натхнення та відради на душі, добрих сподівань і світлих почуттів у кожному дні.
Нехай у кожній оселі на Зелені свята пахне м’ятою та затишком! Добробуту всім і теплого, сонячного літа!
Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА