Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

28 Травень 2021

Зі святом останнього дзвоника

Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!

Сердечно вітаю вас зі святом останнього дзвоника,  який розпочинає веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Для молодших школярів цей день сповіщає про завершення навчального року та початок довгоочікуваного відпочинку, для випускників сьогоднішній день особливо пам’ятний, адже вони прощаються зі школою і вирушають у самостійне доросле життя.

Перед Вами, дoрoгi випускники, відкриваються широкі життєві дороги та нові можливості. Бажаю успіхів в oпaнувaннi знань, виважено обрати професію на все життя.

Безмежно дякую вчителям за наполегливу працю з навчання та виховання дітей. Ви сaмoвiддaнo вкладаєте в дитячі душі добре, вічне, запалюєте вогонь знань у їхніх серцях. Своєю діяльністю, терпінням та любов’ю ви формуєте майбутнє нашої держави.

Також висловлюю щиру подяку батькам — за повсякденні турботи, за віддане тепло своїх сердець, за любов та невтомну працю. Ви допомагаєте пізнавати світ, прищеплювати найвищі моральні цінності вашим дітям. Бажаю вам насамперед мудрості, терпіння, міцного здоров’я і віри в своїх дітей.

Тож щиро вітаю вас зі святом. Щастя всім, добра, успіхів та гарного літнього відпочинку.

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА