17
Квітень
2021
Шановні пожежники громади!
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/04/Пожежники-1024x591.jpg)
Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників пожежної охорони!
Ваша професія – це справа людей, які з честю та гідністю виконують свої обов’язки, підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і прагнуть якнайшвидше врятувати тих, хто потребує невідкладної допомоги.
Цього святкового дня бажаю усім вам життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а праця сторицею повертається здоров’ям, щастям та добром.
Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА