Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

09 Квітень 2021

Оперативна інформація щодо захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19

Станом на 09.04.2021 року зареєстровано 1745 лабораторно підтверджених випадків гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2. За останню добу хворобу підтверджено у 13 осіб (в тому числі: 9 жителів Андрушівської територіальної громади, 1 – Червоненської територіальної громади, 3 – Волицької територіальної громади). Одужало – 52.

Наразі на коронавірус хворіє 306 осіб. Загальна кількість одужавших – 1403. Померло – 36.

У КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради, яка внесена до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2: всього ліжок виділених для хворих на COVID-19 – 72, забезпечено ліжок киснем – 67, з яких 47 зайнято хворими на COVID-19 та 9 – пацієнтами з підозрою на COVID-19.

В пункті постійної вакцинації на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради протягом 9 квітня щеплення від коронавірусу отримали 30 осіб.