Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

09 Березень 2021

Покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка

За доброю традицією, яка передається із покоління до покоління, щорічно 9 березня, у день народження Тараса Григоровича, відбулося покладання квітів. У пошануванні духовного батька української нації взяли участь міський голова Галина Білецька, громадськість та трудова інтелігенція міста.

Міський голова Галина Іванівна зазначила: «Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Тарас Григорович став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги до нього. Наше завдання – бути гідними нащадками його ідей, справжніми патріотами та захисниками своєї країни. Пам’ятаймо заповіт Тараса Шевченка – бути єдиною дружною родиною!»

З Днем народження, Великий Кобзаре України!