Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

09 Березень 2021

Покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка

За доброю традицією, яка передається із покоління до покоління, щорічно 9 березня, у день народження Тараса Григоровича, відбулося покладання квітів. У пошануванні духовного батька української нації взяли участь міський голова Галина Білецька, громадськість та трудова інтелігенція міста.

Міський голова Галина Іванівна зазначила: «Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Тарас Григорович став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги до нього. Наше завдання – бути гідними нащадками його ідей, справжніми патріотами та захисниками своєї країни. Пам’ятаймо заповіт Тараса Шевченка – бути єдиною дружною родиною!»

З Днем народження, Великий Кобзаре України!