Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Новини сайту

Реформа освіти – важливий напрям розвитку держави

19.07.2024

19 липня 2024 року на базі Андрушівської школи мистецтв ім. Миколи Максименка Андрушівської міської ради відбулась зустріч завідувача кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР, доктора педагогічних наук Пастовенського Олександра Вікторовича з керівництвом Андрушівської, Волицької та Червоненської громад. У заході також взяли участь директори закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, депутати, керівники структурних підрозділів Андрушівської міської ради.

Олександр Вікторович презентував зміни, які будуть упроваджені за концепцією «Нова українська школа» у 2027 році. Основною метою нововведень є створення освітнього середовища, де кожна дитина, обравши індивідуальний вектор навчання, зможе розвивати свій потенціал. Запровадження профільної освіти – найскладніший етап реформи «Нова українська школа», адже потребує одночасної зміни змісту освіти, підходів до організації освітнього процесу й мережі закладів освіти.

Спікер ознайомив з основними етапами формування мережі ліцеїв, міжнародним досвідом організації профільної освіти, українським досвідом організації профільної освіти, проблемами з упровадження профільної освіти.

Відповідно до законодавства розповів про основні зміни щодо функціонування ліцеїв, нові вимоги до ліцеїв та представив моделі академічних ліцеїв.

Також детально зупинився на особливостях створення ліцеїв у громадах. Андрушівська міська рада розглядає план створення профільного ліцею на базі однієї зі шкіл громади.

Підсумовуючи даний захід Андрушівський міський голова Галина Білецька наголосила, що сьогодні в умовах воєнного стану рівний доступ до якісних освітніх послуг – це не привілей, це право кожної дитини, незалежно від місця її проживання, від статків її родини. Безпечні умови для навчання та якісна освіта для всіх і кожного – одні з головних пріоритетів для місцевої влади.

Чергове засідання виконкому

19.07.2024

19 липня 2024 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради.
На засідання прибуло 26 членів виконкому.
Виконавчий комітет розглянув всі питання порядку денного і прийняв відповідні рішення.
Більш детально ознайомитися з прийнятими рішеннями можна на сайті Андрушівської міської ради.

Вітаємо з Днем бухгалтера

16.07.2024

Сьогодні, 16 липня, українські бухгалтери відзначають своє професійне свято.

Дата свята вибрана невипадково. Саме в цей день 1999 року було прийнято Закон України № 996-XIV “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”.

Спочатку свято біло неофіційним та відзначалося лише Федерацією аудиторів та бухгалтерів. Але вже через 5 років, після прийняття Указу Президента України № 662/2004 від 18.06.2004 р., День українського бухгалтера отримав офіційний статус.

Наразі День бухгалтера відзначають усі, хто має відношення до бухгалтерії та економіки. Це свято як для новачків, так і для досвідчених фахівців бухгалтерського обліку.

Дорогі бухгалтери, ви чудово справляєтеся зі складанням звітів і заповненням декларацій, а дебет і кредит стали вам як рідні. Вітаємо і бажаємо, щоб у вашу сторону прямували тільки великі фінансові потоки!

Нехай робота приносить лише задоволення, звіти завжди виходять бездоганними, а всі фінансові питання вирішуються легко і швидко.

Бажаємо вам процвітання, стабільності та безмежного натхнення у вашій важливій справі!

Зі щирими вітаннями Андрушівська міська рада!

Представники дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відвідали  Андрушівську територіальну громаду

15.07.2024

12 липня представники дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відвідали  Андрушівську територіальну громаду в рамках взаємодії неурядових організацій, органів місцевого самоврядування та надавачів соціальних послуг. На сьогодні ЮНІСЕФ є світовим лідером із просування та захисту прав дітей, впровадження інтегрованих соціальних послуг, заходів із соціально-психологічної підтримки тощо.

Під час зустрічі обговорено проблемні питання нашої громади, які потребують першочергового вирішення. Окрім іншого акцентувалася увага на створенні умов для розвитку молодіжного потенціалу, залучення дітей до освіти, надання соціальних послуг дітям та сім’ям, що опинилися в скрутних життєвих обставинах, функціонування в громаді інституту патронажного медсестринства та темі насильства в сім’ї.

Слід відмітити, що завдяки співпраці з ЮНІСЕФ в  Андрушівському міському центрі розвитку дитини «Дюймовочка» вже відремонтовано цивільну споруду та створено умови перебування в ній дошкільнят, було надано меблі, спортивний інвентар, комп’ютер/ноутбуки та навчальні приладдя. Також плануються ремонтні роботи в закладах дошкільної освіти «Дзвіночок», «Сонечко» та Андрушівського ліцею №2 Андрушівської міської ради та інших комунальних установах.

Працюємо далі, підтримуємо дітей, молодь та їх родини!