Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Новини сайту

До нашої громади завітали представники благодійного фонду «Зростай в родині»

27.06.2022

Війна змінила все: обставини, життя, людей… Мрії, перспективи, надбання залишились десь далеко, в тому житті, житті до 24 лютого… Тепер ми інші. Багато болю і страждань, частіше чуємо не звуки природи, а звуки війни. Перед тяжкими викликами люди протягують одне одному руку
допомоги.
До нашої громади завітали представники благодійного фонду «Зростай в родині» з гуманітарним грузом, щоб підтримати людей, які приїхали з різних регіонів нашої країни, де наразі ведуться запеклі бої. Родинам надали адресну допомогу ( продукти харчування, дитячі суміши, засоби гігієни).
Дякуємо представникам фонду «Зростай в родині» за підтримку наших громадян, миру та натхнення Вам!

Пам’яті Героя

27.06.2022

В Україні йде війна, розв’язана підступним агресором. Війна, яка забирає найкращих.

26.06.2022 року під селом Мурахівка Миколаївської області внаслідок артобстрілу загинув житель нашої громади Васильєв Андрій Миколайович, 1980 року народження, уродженець АР Крим, який пішов добровольцем на фронт.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого. Ніхто і ніщо не позбавить рідних того пекельного болю, яким обпікають їх звістки про загибель рідної людини. Ми пам’ятатимемо кожного, хто віддав життя за мир та незалежність своєї держави, за майбутнє нації, за її продовження.

Слава Героям!

Світла пам’ять і вічний спокій нашому земляку Васильєву Андрію.

Забезпечення безпеки проживання внутрішньо переміщених осіб

27.06.2022

З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну тема житла для переселенців з окупованих та прифронтових територій стала однією з найактуальніших в нашій державі.

Через широкомасштабну агресію росії проти України мільйони людей зараз вимушено покинули свої домівки та перемістились в інші регіони України.

Небайдужі українці, які від початку війни швидко зорієнтувалися та по всій країні приймають абсолютно безоплатно тих, хто втративши дім та рятуючись від війни, шукають безпечний прихисток.

Не стоїть осторонь і Андрушівська міська рада де для внутрішньо переміщених осіб визначено 24 об’єкта де можливе розміщення переселенців. Міська рада визначила об’єкти ліцеїв, гімназій та закладів дошкільної освіти.

В результаті проведених в червні 2022 року комісійних обстежень за участю спеціалістів Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області, вказаних закладів, визначено ряд міроприємств для приведення в належний протипожежний стан. Проведено інструктажі з питань пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту. Розглянуто на інструктивних нарадах питання готовності захисних споруд цивільного захисту та облаштування найпростіших укрить.

Начальник відділу цивільного захисту

Бердичівського PУ ГУ ДСНС України

у Житомирській області області

полковник служби цивільного захисту                              Микола КОБИЛИНСЬКИЙ

ЗАСІДАНЯ  22 СЕСІЇ АНДРУШІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

24.06.2022

24 червня 2022 року відбулася 22 сесія восьмого скликання Андрушівської міської ради.

Було розглянуто 7 питань порядку денного:

 1. Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади.
 2. Про ліквідацію Малоп’ятигірської гімназії Андрушівської міської ради.
 3. Про затвердження Статуту Комунального підприємства Андрушівської міської ради «Комсервіс» у новій редакції.
 4. Про внесення змін до Положення про оренду майна Андрушівської міської територіальної громади затвердженого рішенням четвертої сесії Андрушівської міської ради №4 від 29.01.2021.
 5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради за І квартал 2022 року.
 6. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради на 2022 рік.
 7. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Андрушівської міської ради за І квартал 2022 року.

Усі питання порядку денного були обговорені на засіданнях профільних комісій. В обговоренні  питань крім депутатів  взяли участь директорка Малоп`ятигірської гімназії Колесницька Юлія, діловод села Мала П`ятигірка Маслюк Валентина. По всім питанням, які були винесені на розгляд депутатів, прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитись на офіційному сайті Андрушівської міської ради. 

Засідання постійної комісії

24.06.2022

24 червня 2022 року в Андрушівській міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин.

Було розглянуто  2 питання порядку денного:

 1. Про затвердження Статуту Комунального підприємства Андрушівської міської ради «Комсервіс» у новій редакції.
 2. Про внесення змін до Положення про оренду майна Андрушівської міської територіальної громади затвердженого рішенням четвертої сесії Андрушівської міської ради №4 від 29.01.2021. Всі питання обговорено, були внесені корективи до статуту, за які всі одноголосно проголосували.

Центр тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб

24.06.2022

Російсько-українська війна змінила світ, змінила нас, відібрала у багатьох дім та рідних. Але ми тримаємось. І вистоїмо, бо поруч небайдужі люди та благодійні міжнародні організації з різних країн світу.

Враховуючи складну ситуацію з громадянами, які вимушено покинули свої домівки в зв’язку з бойовими діями, міська рада проявила ініціативу з облаштування центра тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб. Була подана заявка для участі в конкурсі для підтримки соціальних ініціатив.

За результатами відбору ми стали переможцями та отримали грантові кошти в сумі 200,0 тис.грн. Ці кошти будуть використані для придбання меблів у 9 відремонтованих кімнатах соціального гуртожитку по вул.Садова, 9 в м.Андрушівка. Вже отримано першу частину меблів.

Підтримку було надано в межах ініціативи «Shelter Ukraine», що впроваджується організаціями SiLab Ukraine, БО «Тепле місто» та БО «Вплив», Valores Foundation у співпраці з Razom For Ukraine. Мета проєкту – підтримка соціальних ініціатив, що вирішують гуманітарні проблеми цивільного населення в умовах війни.

#ShelterUkraineCampain #RazomForUkraine

ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ !

23.06.2022

Вітаю Вас з професійним святом. Праця держслужбовця – це діалог народу з владою. Ваші знання і сумлінне ставлення до виконання обов’язків є опорою у справі захисту громадян та добробуту держави. Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Успіхів у Вашій важливій і відповідальній справі, міцного здоров’я, миру та нових здобутків в ім’я майбутнього України.

З повагою міський голова Галина Білецька

Засідання постійних комісій

22.06.2022

22 червня 2022 року в Андрушівскій міській раді відбулося спільне засідання постійних комісій з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, з питань освіти, охорони здоров`я, фізичного виховання, культури та соціальної політики.

Було розглянуто 5 питань порядку денного:

 1. Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади.
 2. Про ліквідацію Малоп’ятигірської гімназії Андрушівської міської ради.
 3. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради за І квартал 2022 року.
 4. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради на 2022 рік.
 5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Андрушівської міської ради за І квартал 2022 року.

Всі обговорені питання, рекомендовано винести на затвердження чергової сесії міської ради.