Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №2 від 18.08.2021 р. Про затвердження Статуту комунальної установи “Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр Андрушівської міської ради Житомирської області”

18 Серпень 2021

Рішення №2 від 18.08.2021 р. Про затвердження Статуту комунальної установи “Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр Андрушівської міської ради Житомирської області”

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Одинадцята сесія

Восьмого скликання

18.08.2021

№2

Про затвердження Статуту комунальної установи «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської міської ради Житомирської області

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Постанов Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», №765 від 21.07.2021 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами», з метою приведення установчих документів комунальної установи «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської міської ради Житомирської області до вимог  чинного  законодавства, враховуючи лист комунальної установи та рекомендації постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, фізичного виховання, культури та соціальної політики, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити  Статут комунальної установи  «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської міської ради Житомирської області  (ідентифікаційний код юридичної особи 42416015) у новій редакції (додається).
  2. Уповноважити Андрушівського міського голову Галину БІЛЕЦЬКУ підписати Статут у новій редакції.
  3. Зобов’язати керівника комунальної установи  «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської міської ради Житомирської області здійснити заходи щодо державної реєстрації зміни Статуту в установленому законодавством порядку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, фізичного виховання, культури та соціальної   політики (Паламар С.І.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Демченка С.Д.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Додатки: