Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Проекти рішень

Проекти рішень 39 сесії 8 скликання 30.11.2023 р.

 1. Про затвердження Програми «Питна вода Андрушівщини» на 2024-2025 роки.
 2. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади на 2024 рік.
 3. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС», комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської міської ради на 2024-2025 роки.
 4. Про Комплексну програму підтримки сімей/осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, запобігання домашньому насильству та попередження торгівлі людьми Андрушівської міської  ради на 2024-2026 роки.
 5. Про Програму зайнятості населення Андрушівської міської територіальної громади на 2024-2025 рік.
 6. Про затвердження Програми фінансового забезпечення проведення заходів у 2024 році на території Андрушівської міської територіальної громади.
 7. Про Програму підтримки комунальної установи «Трудовий архів» Андрушівської міської ради на 2024 рік.
 8. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Андрушівської міської ради.
 9. Про безоплатну передачу на баланс КП АМР «КОМСЕРВІС» з балансу Андрушівської міської ради будівлю ліквідованої Любимівської гімназії Андрушівської міської ради.
 10. Про безоплатну передачу на баланс КП АМР «КОМСЕРВІС» з балансу Андрушівської міської ради будівлі ліквідованої Міньковецької гімназії Андрушівської міської ради.
 11. Про закріплення майна на праві оперативного управління.
 12. Про внесення змін до Програми організації харчування дітей дошкільного та шкільного віку у закладах освіти Андрушівської міської ради на 2021-2024 роки, затвердженої рішенням шостої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 26.03.2021 №4.
 13. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Андрушівської міської ради.
 14. Про затвердження статуту Яроповицького ліцею Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області у новій редакції.
 15. Про внесення змін до Положення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради», затвердженого рішенням другої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 23.12.2020р. №6 «Про утворення комунальної установи Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради», затвердивши його у новій редакції.
 16. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарні» Андрушівської міської ради за 9 місяців 2023 року.
 17. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарні» Андрушівської міської ради на 2023 року.
 18. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради на 2023 року.
 19. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП АМР «КОМСЕРВІС» за 9 місяців  2023 року.
 20. Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Гагаріна в с.Любимівка Бердичівського р-ну Житомирської обл.
 21. Про затвердження звіту про виконання бюджету міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.
 22. Про внесення змін до бюджету Андрушівської міської територіальної громади на 2023 рік.
 23. Земельні питання.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Чуб В.М.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Макаревич Г.Я.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Колесник Н.В.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Козяр О.М.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Андрієнко Н.Д.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Поліщуку В. Л.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у з метою передачі у спільну сумісну власність Сліпченко Г.Є., Голоденко Л.В., Голоденку І.І.
 31. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Стеценку І.П.
 32. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Семенчук Л.В.
 33. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Петрюченко О.М.
 34. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Лисайчуку Б.Ф.
 35. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Ануфрієвій А.М.
 36. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Андросовичу О.М.
 37. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Крюковій Т.О.
 38. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду Фесюку М.П.
 39. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Ануфрієвій А.М.
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування Яроповицькому ліцею Андрушівської міської ради.
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування КП АМР «КОМСЕРВІС».
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок та передачу в постійне користування КЗПО «Будинок дитячої творчості» АМР.
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування Андрушівському ЗДО «Дзвіночок » Андрушівської міської ради.
 44. Про передачу в оренду земельну ділянку Курсон К.І.
 45. Про передачу в оренду земельну ділянку Гринишин О.О.
 46. Про передачу в оренду земельну ділянку Макаревичу В.Л.
 47. Про продовження терміну оренди земельних ділянок ТОВ «АГРОТРЕЙД ЖИТОМИР».
 48. Про продовження терміну оренди земельної ділянки Ковтонюку Д.П.
 49. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в м.Андрушівка, вул.Лисенко, 8А, кадастровий номер 1820310100:01:011:0087.
 50. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в м.Андрушівка, вул.Лисенко, 8/1, кадастровий номер 1820310100:01:011:0083.
 51. Про передачу в постійне користування земельної ділянку Андрушівському міському Будинку культури. 
 52. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду СФГ «Шателюк» (0,30 га).
 53. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду СФГ «Шателюк» (2,00 га).
 54. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з
 55. метою передачі в оренду Саку І.П.
 56. Про внесення змін до рішення виконкому Гальчинської сільської ради від 28 липня 1995 року №41 «Про передачу у приватну власність земельних ділянок».
 57. Про внесення змін до рішення виконкому Павелківської сільської ради від 30.10.1993 року «Про передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок».
 58. Про внесення змін до рішення 1 сесії 22 скликання Бровківської сільської ради від 15.07.1994 року «Про передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок».
 59. Про внесення змін до рішення виконкому Міньковецької сільської ради від 03.11.1993 року №26 «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам».
 60. Різне.
 61. Про надання дозволу КП АМР «КОМСЕРВІС» на укладення з АТ «ПУМБ» Генерального договору про надання банківських послуг.
 62. Про звернення депутатів Андрушівської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення ускладнення ввезення гуманітарної допомоги в Україну.

Завантажити всі проекти рішень можна натиснувши на це посилання.