Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №16 від 25.04.2024 р. Про передачу в оренду земельної ділянки Жогану М.М.

25 Квітень 2024

Рішення №16 від 25.04.2024 р. Про передачу в оренду земельної ділянки Жогану М.М.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок четверта сесія                                                                          Восьмого скликання

25.04.2024                                                                                                 №16

Про передачу в оренду земельної

ділянки Жогану М.М.

         Розглянувши заяву ФОП Жогана Миколи Миколайовича, жителя м.Андрушівка, вул.—-, іден.номер —- про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,02 га в м.Адрушівка, вул.Клубна, –, враховуючи Витяг про державну реєстрацію прав №—- від 23.10.2011 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 124, 126, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

         1. Передати ФОП Жогану Миколі Миколайовичу в оренду терміном на 3(три) роки земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,02 га в м.Андрушівка, вул.Клубна, –, кадастровий номер —–.

         2. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 10(десять) відсотків нормативної грошової оцінки.

         3. Громадянину Жогану Миколі Миколайовичу в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА