Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Останні новини

З днем батька

16.06.2024

16 червня – День батька в Україні – свято, яке порівняно недавно набуло популярності. Офіційно його почали відзначати з 2019 року, коли президент України підписав указ про встановлення Дня батька на третю неділю червня.

Тримаючись за сильну батькову руку, дитина робить свої перші кроки в житті. Спираючись на неї, йде в широкий світ. У родині вона вчиться шанувати свій рід, свою державу, берегти традиції своїх предків.

Споконвіку в сім’ї батько вважався господарем. Він піклується про
родину, годує та захищає її. Він навчає нас жити по закону любові і
правди, не дає нам спіткнутися на життєвих дорогах, будить совість,
береже від ганьби. Роль батька в сім’ї неоціненна. Його слово, його приклад мають бути святим обов’язком в кожній родині.

Батько, тато, татусь, татусенько… Він вимогливий і суворий, мудрий і сміливий, сильний і міцний. Коли він усміхається, то скільки ласки й тепла у його погляді! Але його любов стримана. Недарма кажуть у народі, що дитину треба любити. Але так, щоб вона цього не помічала!

На жаль, через повномасштабну війну не всі батьки можуть бути поруч зі своїми дітьми в цей день. Хтось із татів захищає рідних та Україну на фронті, а хтось навіки став Героєм. Це свято є гарною нагодою подякувати всім батькам за їхню любов, підтримку та захист.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА

Виїзна нарада голів територіальних громад Житомирської області

14.06.2024

13 червня під головуванням начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія БУНЕЧКА відбулася виїзна нарада голів територіальних громад Житомирської області.

Участь у роботі наради взяли: заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктор ГРАДІВСЬКИЙ, начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила ДИМИДЮК, міський голова Галина БІЛЕЦЬКА, голови територіальних громад області.

В рамках зустрічі учасники відвідали одне з провідних господарств, що займається вирощуванням зернових та технічних культур ПП «ІМПАК», ознайомилися з продукцією підприємства ТОВ «Андрушівський маслосирзавод», яке є найбільшим бюджетоутворюючим промисловим підприємством.

Гостинно відкрила свої двері перед учасниками семінару і дитячо-юнацька спортивна школа ім. Віталія Морозова. Обладнання школи відповідає сучасним вимогам із забезпеченням найвищого рівня тренувань та змагань. Школа має відмінну команду висококваліфікованих тренерів, які перебувають у постійному пошуку нових ідей та методик для розвитку талановитих дітей громади.

В знак пам’яті та з глибоким почуттям вдячності учасники заходу вшанували подвиг і мужність захисників, які віддали життя за наше мирне майбутнє та поклали живі квіти до підніжжя пам’ятного знаку на Алеї Героїв.

«Цією нарадою ми разом з вами продовжуємо традицію регулярних зустрічей, знайомства та обміну досвідом. Так, у кожного регіону є своя специфіка, але ми маємо пізнавати, чути і розуміти один одного. У нас спільні проблеми та виклики і багато праці попереду, яка потребує від нас командного підходу», – зазначив у своєму зверненні Віталій Бунечко.

Андрушівський міський голова Галина Білецька та голова Червоненської громади Юрій Ящук представили змістовні презентації своїх громад та поділитися досвідом роботи в галузях сільського та комунального господарств, промисловості, соціальної сфери, освіти, медицини. Також розглянули найкращі напрацювання в сфері Міжнародного співробітництва, грантової діяльності, соціального партнерства тощо.

В ході пленарного засідання обговорювалася і низка інших питань, зокрема питання організації процесу стратегічного планування, підготовка профілів громади, розроблення плану заходів з реалізації Стратегії громади, моніторингу досягнення цілей та можливість їх коригування у разі необхідності, заключні етапи розроблення стратегічних документів та ін.

У завершальному слові Галина Білецька назвала такі зустрічі корисними, де сторони мають нагоду обмінятися думками, проаналізувати проблемні питання та поділитися досвідом щодо стратегічного планування в територіальних громадах, а це, в свою чергу, стає потужним мотиватором для власної роботи та рушійною силою для нових звершень.

День донора крові

14.06.2024

Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові. Ця подія – це привернення уваги громадськості до питання про потреби людства в безпечній крові та її компонентах або препаратах, і висловлення подяки донорам крові за те, що вони здають кров і допомагають рятувати життя людей. Варто пам’ятати, що кров потрібна завжди, а особливо в умовах воєнного стану. 

Шановні донори, висловлюємо вам щирі слова подяки! Ви сьогодні справжні дарувальники життя, оскільки саме слово «донор» по-латинськи означає «дарувати». Щосекунди у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові, тому цього дня ми дякуємо всім, хто добровільно здає свою кров. Ви даруєте надію, бо життя людини – найвище благо на землі, а порятунок його – найвища честь для тих, хто долучається до цього.

Нехай ваш безцінний щоденний подвиг винагороджується міцним здоров`ям, довгими роками життя та благополуччям.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

13.06.2024

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії « Грузар» | Микулинецька територіальна громада Тернопільський район,  Тернопільська область

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочала реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім’ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

            У 2024-2025 роках планується надати допомогу близько 3000 сімей (орієнтовно 10 тис. перевезень різних вантажів). Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.

            Упродовж двох місяців зобов’язуються надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.

            Для подачі заявки уважно заповніть онлайн-анкету по посиланню:

https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka

            Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім’ям.

            Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки: +380 93 990 18 91 (10.00-18.00).

Контакти:

Руденко Михайло – організатор соціальної ініціативи та представник компанії Грузар.

Пошта: mykhailo.rudenko@gruzar.com.ua

Увага вакансії

12.06.2024

Оголошується набір на вакансію водія легкового автомобіля

 Андрушівська міська рада  оголошує набір на вакансію водія легкового автомобіля на постійну роботу

Заробітна плата – 8000 грн

До завдань та обов’язків водія відносяться наступні:

1) забезпечувати  утримання  службового  автомобіля  в  справному  технічному стані;

2) бути в задовільному фізичному, психічному стані під час виконання своїх посадових обов’язків;

3) здійснювати попередній огляд автотранспортного засобу перед кожним виїздом;

4) дотримуватись Правил дорожнього руху, вимог щодо експлуатації закріпленого за ним автомобіля.

Оголошується набір на вакансію завідувача господарства

Андрушівська міська рада  оголошує набір на вакансію завідувача господарства

Заробітна плата – 8000 грн.

Контактна особа:

Михайловський Святослав Анатолійович  (097) –487 0293

Місце активних, вільних, незалежних

12.06.2024

11 червня 2024 в Молодіжному просторі “Місце активних, вільних, незалежних” при Андрушівській міській бібліотеці пройшла перша консультативна зустріч за участю молоді, представників громадських організацій, органів місцевого самоврядування з координатором проєкту “Зростаймо разом” Дмитром Ткачуком та дослідником даного проєкту Владиславом Барановський.

Проєкт «Зростаймо разом «Ініціатива «Молодіжний працівник» – Львів, Полтава, Житомир», має на меті: підвищити професійні знання та навички молодіжних працівників та підтримати молодіжних працівників до більшого залучення молоді, в тому числі молодих жінок та дівчат, до просування їхніх інтересів, прийняття рішень та розвитку місцевої молодіжної політики.

Окрім того, проєкт відповідає цілям Міністерства молоді та спорту, які, зокрема, описані в Державній цільовій соціальній програмі «Молодь України» на 2024-2025 роки.

Проєкт реалізується у 30 (тридцяти) громадах, які відібрані на конкурсній основі  та зацікавлені у цілях, активній участі у проєкті.

 Проект реалізовується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» в рамках «Ініціатива «Молодіжний працівник» – Львів, Полтава, Житомир» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Виконавчий партнер проєкту – Західноукраїнський ресурсний центр.

Це лише перший крок до співпраці!

Тож сподіваюсь на конструктивну та дієву підтримку!

Керівник проєктів ГО “Креативна молодь Андрушівщини” Наталя Рудницька

ВІЙСЬКОВА ОСВІТА:шлях до успішної кар’єри та міцної держави

11.06.2024

Вибір військової професії стає особливо актуальним у воєнний час. Саме зараз багато хто вирішує: присвятити своє життя військовій службі чи ні. Якщо ж молоді люди замислюються про кар’єру військового, для цього можна обрати навчання в одному із численних військових навчальних закладів нашої країни.

Саме тому 11 червня 2024 р. в залі засідань міської ради відбувся брифінг щодо вступу до вищих військових навчальних закладів, на який були запрошені керівники закладів загальної середньої освіти та старости старостинських округів громади.

Старший офіцер відділення рекрутингу та комплектування 1-го відділу Бердичівського РТЦК та СП, капітан Микола Юрченко проінформував присутніх про переваги навчання у вищих військових навчальних закладах, розповів про умови вступу у ВВНЗ, зупинився на питанні престижності професії військовослужбовця та озвучив список основних вищих навчальних закладів, де можна здобути військову професію.

Учасники брифінгу мали можливість у форматі діалогу з’ясувати окремі питання та отримати всі необхідні роз’яснення.

Про наглядову раду закладу охорони здоров’я

10.06.2024

Відповідно до статті 24 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2023 р. № 1221 «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я»  розпочато механізм утворення наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради, створення якої є обов’язковим для закладів, які надають спеціалізовану медичну допомогу

Наглядова рада – колегіальний орган управління закладу охорони здоров’я утворений відповідно до Порядку утворення наглядової ради закладу охорони здоров’я, який у межах компетенції, визначеної законом і положенням про наглядову раду, здійснює управління закладом охорони здоров’я, а також контролює діяльність керівника закладу охорони здоров’я.

Наглядова рада утворюється за рішенням власника закладу та діє на засадах незалежності, професійності, компетентності, відкритості та прозорості. Кількість членів наглядової ради визначається залежно від статусу закладу охорони здоров’я у спроможній мережі закладів охорони здоров’я відповідного госпітального округу і становить для загального закладу охорони здоров’я від п’яти до семи осіб.

Наглядова рада складається з представників власника – від двох до семи осіб та незалежних членів наглядової ради – від трьох до восьми осіб та є правоможною, якщо кількість незалежних членів наглядової ради перевищує кількість представників власника.

Незалежні члени наглядової ради обираються за конкурсом, для проведення якого власник закладу утворює конкурсну комісію та затверджує її склад. До складу конкурсної комісії входять по три представники від: власника закладу; структурного підрозділу з питань охорони здоров’я; громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я або протидію корупції, які провадять такий вид діяльності протягом не менш як п’яти років до дати подання кандидатур своїх представників.

Між незалежним членом наглядової ради та закладом охорони здоров’я укладається цивільно-правовий договір, який, зокрема, містить порядок здійснення повноважень, права та обов’язки члена наглядової ради, підстави дострокового припинення повноважень, наслідки розірвання договору та інші умови, щодо яких сторонами досягнуто згоди.

З порядком організації роботи наглядової ради, правовим статусом, метою діяльності, складом наглядової ради комунального закладу охорони здоров’я, правами та обов’язками голови, членів та секретаря наглядової ради можна ознайомитись за посиланням .

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1221-2023-%D0%BF#Text

Перше засідання конкурсної комісії

07.06.2024

07 червня відбулось перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заповнення вакантних посад членів наглядової ради та управлінням процесом призначення першого складу наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Андрушівська  міська лікарня» Андрушівської  міської ради.

До порядку денного було включено 4 питання – це обрання голови та секретаря конкурсної комісії з числа її членів, обговорення та прийняття рішення щодо оприлюднення оголошення про конкурс на заповнення вакантних посад членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Андрушівська  міська лікарня» Андрушівської  міської ради, визначення дати проведення наступного засідання конкурсної комісії з розгляду документів кандидатів на посади членів наглядової ради.

 На засіданні були присутні всі 9 членів конкурсної комісії – 3 представника громадських організацій, 3 представника власника лікарні та 3 представника департаменту охорони здоров’я.

Всі питання порядку денного було розглянуто та прийнято відповідні рішення.

Тренінг «Управління публічними фінансами в інтересах дітей та його роль у відновленні на місцевому рівні»

06.06.2024

4-6 червня 2024 року у м.Київ проходив тренінг «Управління публічними фінансами в інтересах дітей та його роль у відновленні на місцевому рівні».

Тренінг проводився Київською школою економіки (КШЕ) за підтримки ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством соціальної політики України та Міністерством фінансів України.

Мета – формування візії публічних фінансів з урахуванням інтересів дітей і гендерно-орієнтованого підходу та розширення компетентності місцевих органів влади в управлінні публічними фінансами з пріоритетом забезпечення добробуту дітей та молоді.

У тренінзі взяли участь і представники Андрушівської територіальної громади – міський голова Галина БІЛЕЦЬКА, начальник відділу бухгалтерського обліку Наталія КУЧЕРЯВА, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Михайло ЛЯШУК, .начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана РУДЮК.

Переконані, що тренінг дасть новий поштовх ініціативам в інтересах дітей у нашій громаді, згенерує нові ідеї та візії дитячих проблем.

Робоча зустріч в Управлінні Державної казначейської служби України в Андрушіському районі

04.06.2024

В Управлінні Державної казначейської служби України в Андрушіському районі Житомирської області 04 червня 2024 року відбулася робоча зустріч Голови Державної казначейської служби України – Слюз Тетяни Ярославівни, начальника Головного управління Державної казначейської служби України в Житомирській області – Марчук Оксани Анатоліївни з колективом управління.

На робочу зустріч були запрошені:

– заступник міського голови Андрушівської  територіальної громади –  Горкун Володимир Іванович;

– селищний голова Черноненської територіальної громади – Ящук Юрій Валентинович;

– сільський голова Волицької територіальної громади – Шаповалов Андрій Володимирович.

Були піднятті питання роботи програмних продуктів, які використовуються при казначейському обслуговуванні  розпорядників та одержувачів бюджетних  коштів, а саме АС «Є-Казна» та системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство» (СДО).Дані програми постійно оновлюються та вдосконалюються для покращення роботи працівників та клієнтів казначейства.

Обговорено питання наповнення бюджетів громад їх основні складові. Своєчасність реєстрації зобов’язань, якість заповнення підтвердних документів та своєчасність проведення платежів. Також обговорено порядок виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 року №590 зі змінами та черговість проведення платежів.

Начальник                                        Наталія ГАБІНЕТ