Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Останні новини

ЗАСІДАНЯ  22 СЕСІЇ АНДРУШІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

24.06.2022

24 червня 2022 року відбулася 22 сесія восьмого скликання Андрушівської міської ради.

Було розглянуто 7 питань порядку денного:

 1. Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади.
 2. Про ліквідацію Малоп’ятигірської гімназії Андрушівської міської ради.
 3. Про затвердження Статуту Комунального підприємства Андрушівської міської ради «Комсервіс» у новій редакції.
 4. Про внесення змін до Положення про оренду майна Андрушівської міської територіальної громади затвердженого рішенням четвертої сесії Андрушівської міської ради №4 від 29.01.2021.
 5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради за І квартал 2022 року.
 6. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради на 2022 рік.
 7. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Андрушівської міської ради за І квартал 2022 року.

Усі питання порядку денного були обговорені на засіданнях профільних комісій. В обговоренні  питань крім депутатів  взяли участь директорка Малоп`ятигірської гімназії Колесницька Юлія, діловод села Мала П`ятигірка Маслюк Валентина. По всім питанням, які були винесені на розгляд депутатів, прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитись на офіційному сайті Андрушівської міської ради. 

Засідання постійної комісії

24.06.2022

24 червня 2022 року в Андрушівській міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин.

Було розглянуто  2 питання порядку денного:

 1. Про затвердження Статуту Комунального підприємства Андрушівської міської ради «Комсервіс» у новій редакції.
 2. Про внесення змін до Положення про оренду майна Андрушівської міської територіальної громади затвердженого рішенням четвертої сесії Андрушівської міської ради №4 від 29.01.2021. Всі питання обговорено, були внесені корективи до статуту, за які всі одноголосно проголосували.

Центр тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб

24.06.2022

Російсько-українська війна змінила світ, змінила нас, відібрала у багатьох дім та рідних. Але ми тримаємось. І вистоїмо, бо поруч небайдужі люди та благодійні міжнародні організації з різних країн світу.

Враховуючи складну ситуацію з громадянами, які вимушено покинули свої домівки в зв’язку з бойовими діями, міська рада проявила ініціативу з облаштування центра тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб. Була подана заявка для участі в конкурсі для підтримки соціальних ініціатив.

За результатами відбору ми стали переможцями та отримали грантові кошти в сумі 200,0 тис.грн. Ці кошти будуть використані для придбання меблів у 9 відремонтованих кімнатах соціального гуртожитку по вул.Садова, 9 в м.Андрушівка. Вже отримано першу частину меблів.

Підтримку було надано в межах ініціативи «Shelter Ukraine», що впроваджується організаціями SiLab Ukraine, БО «Тепле місто» та БО «Вплив», Valores Foundation у співпраці з Razom For Ukraine. Мета проєкту – підтримка соціальних ініціатив, що вирішують гуманітарні проблеми цивільного населення в умовах війни.

#ShelterUkraineCampain #RazomForUkraine

ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ !

23.06.2022

Вітаю Вас з професійним святом. Праця держслужбовця – це діалог народу з владою. Ваші знання і сумлінне ставлення до виконання обов’язків є опорою у справі захисту громадян та добробуту держави. Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Успіхів у Вашій важливій і відповідальній справі, міцного здоров’я, миру та нових здобутків в ім’я майбутнього України.

З повагою міський голова Галина Білецька

Засідання постійних комісій

22.06.2022

22 червня 2022 року в Андрушівскій міській раді відбулося спільне засідання постійних комісій з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, з питань освіти, охорони здоров`я, фізичного виховання, культури та соціальної політики.

Було розглянуто 5 питань порядку денного:

 1. Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади.
 2. Про ліквідацію Малоп’ятигірської гімназії Андрушівської міської ради.
 3. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради за І квартал 2022 року.
 4. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради на 2022 рік.
 5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Андрушівської міської ради за І квартал 2022 року.

Всі обговорені питання, рекомендовано винести на затвердження чергової сесії міської ради.

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ ТА ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

22.06.2022

Для України Друга світова війна — національна трагедія: українці позбавлені власної державності, змушені  воювати за чужі імперські інтереси. В лавах Радянської армії було понад 6 мільйонів українців та понад 100 тисяч воїнів УПА. Війна забрала життя кожного п`ятого українця.   Наші громадяни стали свідками руйнівної «сили» обох тоталітарних режимів.

Голокост, розстріли мирного населення, спалення сіл – злочини нацистів на окупованих територіях. Розстріли політичних в`язнів у Західній Україні в червні-липні 1941 року, знищення центру Києва восени 1941 року, підрив Дніпрогесу і знищення в Одесі поранених червоноармійців, скинутих у море разом із санітарними машинами – злочини комуністичного режиму на нашій землі.

Безповоротні втрати України склали 8-10 мільйонів осіб, до 5 мільйонів жителів евакуйовані або примусово вивезені до росіїї та Німеччини.

В минулому році на своїй сторінці у Фейсбуці Президент України Володимир Зеленський писав: « Згадуємо кожного, хто загинув у Другій світовій війні,- військових і цивільних, чоловіків і жінок, людей похилого віку й дітей. З глибокою шаною до пам`яті минулих поколінь. З непохитною вірою в мир для наступних поколінь.»

Кажуть, що історія розвивається циклічно, по спіралі… ХХ1 століття… 24 лютого 2022 року під ранок українці почули вибухи авіабомб, побачили спалахи ракет. Невже знову ?! ТАК! ЦЕ ВІЙНА!  Несправедлива, жорстока, війна з тими, хто 81 рік тому був з нами в окопах, святкував Перемогу.

 Сьогодні ми по різні сторони. Ми- на стороні свободи, світла, людяності.

                   Ми воїни. Не ледарі. Не лежні.

                   І наше діло праведне й святе.

                   Бо хто за що, а ми за незалежність.

                   Отож нам так і важко через те.

                                                         Ліна Костенко.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

22.06.2022

21 червня 2022 року під керівництвом міського голови Галини Білецької було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Комісія, що діє при виконавчому комітеті Андрушівської міської ради, працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, реалізації їх прав та забезпечення інтересів кожної дитини.

Розглядалися питання про виконання батьківських обов’язків; про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей; про скоєння неправомірних дій малолітніми дітьми.

У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.

Конфлікт у Андрушівському ліцеї №2

21.06.2022

Значного суспільного резонансу набув конфлікт між вчителем початкових класів Андрушівського ліцею №2 Рудюк Ларисою В’ячеславівною та директором цього освітнього закладу Пташник Валентиною Володимирівною.

Телеканалом СК1 був відзнятий сюжет з коментарями сторін конфлікту і який зараз активно обговорюється на сторінках соціальних мереж.

Конфлікт працівника Андрушівського ліцею №2 з її адміністрацією є внутрішнім і повинен вирішуватись всередині трудового колективу. Для вирішення цього конфлікту є профспілковий комітет, рада трудового колективу, суд.

Для того, щоб розібратися в цій ситуації, власником (Андрушівською міською радою), було ініційовано аудит Державної служби якості освіти у Житомирській області. Перевірка повинна була розпочатись 3 березня 2022 р. У зв’язку з воєнним станом аудит відкладено на невизначений термін.

Міська рада повторно звернулася до Державної служби якості освіти у Житомирській області щодо проведення аудиту ліцею №2.

Слухання щодо припинення діяльності шляхом ліквідації Малопятигірської гімназії

20.06.2022

16 червня 2022 року за участі міського голови Галини Білецької відбулися слухання щодо припинення діяльності шляхом ліквідації Малопятигірської гімназії Бердичівського району Житомирської області. До відома, на території с. Мала Пятигірка проживає 7 дітей дошкільного віку.

Згідно прогнозованої мережі на 2022-2023 навчальний рік в Малоп`ятигірській гімназії має навчатися 21 учень. Слід зазначити, що вартість витрат на одного учня в рік складає 188475 грн., тоді як в Андрушівському ліцеї №1 – 32455 грн., Андрушівський ліцей № 2 – 26174 грн.

Постановою Кабінету Міністрів України № 6 від 14.01.2015 року визначено, за рахунок державної субвенції фінансування закладів середньої освіти кількість учнів у яких становить менше 25 осіб не здійснюється.

Оптимізація освітньої мережі спрямована на створення сприятливого середовища для здобуття освіти дітьми, забезпечення комфортних умов навчання.

В ході громадських слухань обговорено питання підвезення учнів до Городківського ліцею,подальшого працевлаштування педагогічних працівників та інше.

До уваги жителів міста Андрушівка та села Гальчин!

20.06.2022

Комунальне підприємство Андрушівської міської ради «Комсервіс» забезпечує  жителів даних територій централізованим водопостачанням. Базова подача води здійснюється одним насосом, що забезпечує в повному об’ємі потреби населення.

Проте, під час збільшення вуличної температури +25+30°С та відсутністю опадів, населення потребує великої кількості води, як для господарських потреб, так і для поливу городини. Система водопостачання міста не розрахована на полив городів. Тому, коли сотні людей (кожен тільки трішечки!) починають поливати городи з мережею починаються проблеми, які призводять до проблем у  споживачів: із кранів тече іржава вода, падає тиск у мережах….

В разі різкого збільшення потреби води, водоканал залучає для подачі 4 насоси, які не в змозі забезпечити відповідним об’ємом води населення у кінцевих точках водопостачання.

Між тим, все дуже просто, надмірне споживання води призводить до перепадів тиску у водогонах мережі. Утворюються ділянки з високим та низьким тиском. Це не тільки призводить до поривів труб (мережа не розрахована на такі навантаження), але й з стінок труб на ділянці з підвищеним тиском зривається іржа. Вода, як наслідок, забруднюється  і з крана споживачів тече іржава вода.

Тому просимо жителів міста Андрушівка та села Гальчин зменшити  несанкціонований відбір води у власних домоволодіннях.

КП АМР «Комсервіс» створена робоча група по перевірці використання води в домогосподарствах жителів.

20 ЧЕРВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БІЖЕНЦІВ

20.06.2022

Поле, засіяне пшеницею. А ген вдалечині старовинний млин, який вже давно не працює, але є свідком багатьох подій, символом життя та миру.

Вони не хотіли залишати свої домівки, своїх близьких, свої звички, свої рідні і такі різні місця України, де вони були вільні та щасливі. ВОНИ – це українці, яких війна з росією вигнала з дому, українці, які стали біженцями!

Люди втікали від вибухів і смерті, рятуючи дітей та своїх близьких. Багато хто з них знайшов прихисток в різних куточках країни та за кордоном. Їх біль став нашим болем.

З лютого 2022 року до громади приїхало 3900 внутрішньо переміщених осіб із Київщини, Херсонщини, Запоріжжя, Донеччини, Луганщини, Миколаївщини. На даний час проживає 2735 особи.

17.06.22 року до Андрушівської міської бібліотеки завітали представники ЮНІСЄФ – це спеціалісти, об`єднані в мультидисциплінарні мобільні бригади. Вони надали психологічну, медичну та правову допомогу людям, які знайшли прихисток під час війни у нашій громаді.

Волонтерські організації та місцеві мешканці допомагають всім, хто потребує підтримки, співчуття та розуміння  біди, яка спіткала наших громадян. Ми визнаємо їхню стійкість у відбудові свого життя. Прийде час, і буде написано літопис людей, які, не дивлячись ні на що, вистояли і вижили. Кожен із них розповість свою важку і правдиву історію БІЖЕНЦЯ!

Позачергове засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради

18.06.2022

17 червня 2022 року, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради.

Було розглянуто 8 питань порядку денного:

 1. Про моніторинг надання соціальних послуг в Андрушівській міській територіальній громаді

  Доповідач: Скрицька Н.М. – начальник відділу соціального захисту та охорони здоров`я апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету , відмітила , що станом на 01.06.2022 року відділення соціальних послуг за місцем проживання надає соціальні послуги на безоплатній та платній основі 295 особам похилого віку та з них 49 особи з інвалідністю, яких обслуговує 22 соціальні робітники. Відповідно дотарифів на платні послуги та положення про відділення 113 підопічних обслуговуються за плату. Станом на 01.06.22 року надано послуг на суму 47955 грн. Навантаження на одного соціального робітника 13-14 підопічних.

  Відділення надання натуральної та грошової допомоги організовує та координує розподіл продуктів харчування, гуманітарної допомоги одягом та взуттям. З початку року допомогу продуктами харчування (хлібобулочних виробів) отримало 118 чол. на суму 20790 грн. , також від благодійних фондів з початку року надійшло майже 7 тонн гуманітарної допомоги продуктами харчування, засобами гігієни, ліками , дитячим харчуванням яку отримали внутрішньо переміщені особи, особи які перебувають у СЖО , допомогу отримали 541 чол.

  В відділенні надання соціальних послуг в умовах денного перебування надаються послуги консультування, інформування та соціальна адаптація. Працює сестра медична з лікувальної фізкультури проводить загально-зміцнюючий масаж, вимірювання артеріального тиску, за направленням лікаря проводиться магнітотерапія. Надано 3000 послуг 224чол., на суму 15,1 тис.грн

  Під соціальним супроводженням ЦНСП АМР знаходиться 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 8 дітей, та 2 прийомних сім’ї, в яких виховується 7 дітей, 2 опікунських сім’ї, в яких виховується 5 дітей.

  Активно проводиться інформаційна кампанія «Візьми дитину у родину».
 2. Про організацію оздоровлення дітей Андрушівської міської територіальної громади у 2022 році.
 3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.05.2021 р. №141 Про утворення координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству Андрушівської міської ради.
 4. Про план роботи виконавчого комітету на III квартал 2022 року.
 5. Про внесення змін до Інструкції з діловодства в апараті
 6. Про внесення змін до бюджету Андрушівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 7. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.
 8. Про надання одноразової допомоги.

За результатами розгляду прийняті відповідні рішення виконавчого комітету міської ради, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті Андрушівської міської ради.

День медичного працівника

17.06.2022

Кожна людина з дитинства потребує захисту. Образ медика, в уяві багатьох людей, пов’язаний з надією на одужання і захистом від можливих захворювань.

Гіппократ говорив, що медицина – найблагородніше мистецтво. Лікарі –  це люди, які щасливі щастям інших. Вони вміють не тільки лікувати, а й допомагати, робити цей світ яскравим і радісним. Медичні працівники налаштовують організм людини на «мелодію» життя.

Напередодні Дня медичного працівника у Андрушівській міській лікарні відбулися заходи.

Урочистості з нагоди професійного свята розпочалися із привітання міського голови Галини Білецької, яка побажала, щоб «у лікарів не було ні краплі сумнівів у тому що вони майстри своєї справи і обов`язково впораються з будь-якими труднощами». Міський голова подякувала медикам за їх професіоналізм і рішучість, висловила впевненість в Перемозі нашого народу  в несправедливій, важкій війні з росією. «Якщо кажуть, що артилеристи – це боги війни, то військові медики – це, безумовно, янголи-охоронці. Ми вдячні тим, хто дарує радість одужання нашим захисникам і громадянам. Спасибі за професіоналізм і неперевершену працю!

Низький Вам уклін, люди в білих халатах!»

З найкращими побажаннями до працівників медичної галузі звернулися голова Бердичівської військової адміністрації Людмила Димидюк та голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов, вручили нагороди.

Грамотами  народних депутатів України Богдана Кицака та Сергія Кузьміних нагороджено  медичних працівників.

З професійним святом привітали медиків директор КНП «Андрушівська міська лікарня» Віталій Годлевский та директорка КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Альона Балюк, вручили Почесні Грамоти  Департаменту охорони здоров`я Житомирської ОДА.

Згадали у цей день поіменно медичних працівників, що відійшли у засвіти. Хвилиною мовчання вшанували їх та усіх загиблих у російсько-українській війні.

Приємним сюрпризом для присутніх став виступ працівників міського будинку культури, які подарували незабутні емоції та святковий настрій.

Дуже символічно, що в той час, коли говорили слова подяки і нагороджували медичний персонал, лікарка – гінеколог Вікторія Олександрівна Дорощук не змогла бути присутньою на урочистостях. В цей час вона виконувала свої обов`язки медика. Народжувалось нове життя…

Україна відроджувалась , відроджується і буде відроджуватись!

Прощавай школа

17.06.2022

В житті є речі які неможливо поєднувати не за формою, не за змістом. ВІЙНА І ДІТИ !.. На жаль, наші діти стали дуже швидко дорослими: вони бачать скалічені долі людей; знають, як розділити крихти їжі між членами родини; можуть розпізнати звуки ворожих мін та снарядів. Вони – діти
війни…

Нам, дорослим, хочеться вибачитись перед нашими дітками, особливо випускниками, які довгі 11 років чекали свята вручення атестатів. Багато з них знаходяться далеко від рідної домівки , у багатьох дітей зруйновані і понівечені школи.

Але ми знаємо, що серця наших дітей переповнені вдячністю батькам та вчителям.

17.06.2022 року в закладах освіти Андрушівської громади були видані свідоцтва про здобуття повної середньої освіти 97 випускникам, з яких 2 випускників нагороджені срібними медалями «За досягнення у навчанні»:

 • Сополєв Дмитро Олександрович (Андрушівський ліцей №2) та Ільїн Олександра Анатоліївна (Нехворощанський ліцей);

7 випускників нагороджені золотими медалями «За високі досягнення у навчанні»:

 • Дорощук Олександра Сергіївна (Андрушівський ліцей №2)
 • Омельченко Анна Іванівна (Андрушівський ліцей №2)
 • Горкун Уляна Сергіївна (Андрушівський ліцей №1)
 • Драгунова Мирослава Богданівна (Андрушівський ліцей №1)
 • Карась Іванна Вадимівна (Андрушівський ліцей №1)
 • Костецька Інна Леонідівна (Андрушівський ліцей №1)
 • Юзипович Вікторія Андріївна (Андрушівський ліцей №1)

Вже почалось, мабуть, майбутнє.
Оце, либонь, вже почалось…
Не забувайте незабутнє,
воно вже інеєм взялось!
І не знецінюйте коштовне,
не загубіться у юрбі.
Не проміняйте неповторне
на сто ерзаців у собі!
Минають фронди і жіронди,
минає славне і гучне.
Шукайте посмішку Джоконди,
вона ніколи не мине.
Любіть травинку, і тваринку,
і сонце завтрашнього дня,
вечірню в попелі жаринку,
шляхетну інохідь коня.
Згадайте в поспіху вагона,
в невідворотності зникань,
як рафаелівська Мадонна
у вічі дивиться вікам!
В епоху спорту і синтетики
людей велика ряснота.
Нехай тендітні пальці етики
торкнуть вам серце і вуста
ЛІНА КОСТЕНКО