Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Останні новини

Зареєстровано законопроєкт, покликаний спростити закупівлі для громад

09.08.2022

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо актуалізації порогів публічних закупівель у зв’язку з інфляційними процесами в державі (№7624 від 2.08.2022).
Законопроект №7624 , що має на меті спростити закупівлі для громад, передбачає:
– для загальної процедури закупівель підвищення порогу для товарів/послуг до 500 тис. грн (замість 200 тис. грн), для робіт – до 3 млн грн (замість 1,5 млн грн);
– для спрощених закупівель підвищення порогу до 200 тис (замість 50 тис);
– щорічний перегляд вартості закупівель.
«Поріг в 50000 грн станом зараз вже виглядає, як знущання. Скоро сільські громади будуть туалетний папір для шкіл за загальною процедурою закуповувати», – написав голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради Віталій Безгін.
За даними Національного банку України за підсумками 2022 року інфляція перевищить 30%. Закон України «Про публічні закупівлі» був прийнятий ще у 2015 році та не містить норми, яка б надавала можливість пов’язати щорічний рівень інфляції з вартістю предмету закупівель, до якої застосовуються процедури публічних закупівель.
«Зазначена неврегульованість ускладнює проведення публічних закупівель як у цілому так і
процедуру спрощених закупівель зокрема. З практичної точки зору, товари, роботи та послуги, які можна було закуповувати у 2016 році за спрощеною процедурою, не можливо закупити у тому самому об’ємі вже у 2022 році саме через значне зростання цін», – йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.
Асоціація міст України сподівається, що законопроєкт №7624 буде прийнято якнайшвидше та висловлює подяку за сприяння вирішенню проблем органів місцевого самоврядування та підтримку інтересів громад його ініціаторам – народним депутатам України: Віталію Безгіну, Олександру Алексійчуку, Ірині Костанкевич, Андрію Стріхарському, Володимиру Іванову, Владіславу Поляку, Віктору Балозі, Аліні Загоруйко, Тетяні Плачковій, Олені Шуляк, Вячеславу Рубльову, Дмитру Микиші, Олександру Літвінову, Максиму Саврасову.

Прес-служба Житомирського РВ АМУ

Засідання виконавчого комітету

09.08.2022

Сьогодні, 09.08.2022 року, відбулося засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради. В засіданні взяли участь 31 член виконкому. Було розглянуто 16 питань порядку денного.

1. Про стан медичного обслуговування населення на території Андрушівської міської територіальної громади.

2. Про подання раді звіту про хід і результати виконання Програми соціального і економічного розвитку Андрушівської міської ради на 2022 рік за І півріччя 2022 року.

3. Про внесення зміни до Програми соціального і економічного розвитку Андрушівської міської ради на 2022 рік затвердженої рішенням Андрушівської міської ради прийнятим на шістнадцятій сесії восьмого скликання від 21.12.2021р. № 5 «Про затвердження Програми соціального і економічного розвитку Андрушівської міської ради на 2022 рік».

4. Про взяття на квартирний облік.

5. Про включення до списку неповнолітніх осіб на одержання житла

6. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна.

7. Про присвоєння номера об’єкту нерухомого майна.

8. Про присвоєння номера об’єкту нерухомого майна.

9. Про присвоєння номера об’єкту нерухомого майна.

10. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці.

11. Про збереження права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на житло.

12. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про визначення місця проживання малолітньої дитини.

13. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про недоцільність виселення з соціального гуртожитку.

14. Про визначення обсягу компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, за липень 2022 року.

15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.02.2021 р. № 43 «Про утворення опікунської ради при виконавчому комітеті Андрушівської міської ради».

16. Про надання одноразової допомоги.

         За результатами розгляду даних питань прийняті відповідні рішення виконавчого комітету, з якими можна ознайомитись на сайті міської ради.

ОГОЛОШЕННЯ

09.08.2022

Комунальне підприємство “Комсервіс” повідомляє, що 11.08.2022 року по вулиці Садова (між гуртожитком і будинком культури) проводитимуться ремонтні роботи системи водопостачання.

В зв’язку з цим буде обмежений рух по вул.Садова.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КОРІННИХ НАРОДІВ СВІТУ

09.08.2022

01 липня 2021 року Президент України Володимир Зеленський підписав ініційований ним Закон «Про корінні народи України» № 1616-IX. Документ спрямований на захист культурних, інформаційних та інших прав корінних народів, надання їм механізмів та інструментів роботи з українською державою.
Закон визначає, що корінними народами України, які сформувались на території Кримського півострова, є кримські татари, караїми та кримчаки.
З початком тимчасової окупації Кримського півострова російською федерацією в 2014 році, тисячі кримських татар і етнічних українців через безпосередню загрозу їхньому життю мусили покинути рідні домівки. Всі ці роки російська окупаційна влада проводить репресивну політику залякування, психологічного тиску, ув’язнення, безслідного зникнення кримських татар.

Мокре каміння, мокре слизьке каміння.
Тисячі літ заховались в кипучих штормах.
Скелі одвічні втомилися від розуміння,
що батьківщини на їх Батьківщині нема..

(Аліє Кенджє-Алі)

Qirim – bu? Ukraina! Крим – це Україна!

Пожежна безпека

09.08.2022

З початком сезону заготівлі грубих кормів (сіно, солома та ін..) поблизу будівель та споруд житлового призначення, до Бердичівського районного управління надходять все нові повідомлення щодо порушення сусідами правил пожежної безпеки під час їх складування. Отже, щоб у випадку виникнення пожежі грубих кормів вогонь не розповсюдився до сусідніх будівель та споруд, Міністерством внутрішніх справ України видано наказ від 30.12.2014 року №1417 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 березня 2015 р. за № 252/26697.

 • Пунктом 11.1, глави 11, розділу VI визначено, а саме: Сіно, солому та інші грубі корми необхідно складувати в найбільш віддаленому від житлового будинку і господарських будівель місці (на відстані не менше 10 м). Дозволяється зберігання вказаних кормів у неопалюваних господарських будинках, у тому числі на горищах;
 • пунктом 11.2, глави 11, розділу VI визначено, що розпалювання багать для спалювання сухого листя, бадилля, сміття на території житлових будинків, індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків дозволяється на відстані не менше 15 м від житлових та господарських будинків та споруд. Забороняється розведення багать у вітряну погоду.

Порушуючи вищевказані правила Ви наражаєте на вогняну небезпеку свої та сусідські будівлі та споруди, чиєсь здоров’я і навіть життя. У разі виникнення пожежі телефонуйте за номером 101! Будьте пильними!

Головний інспектор Бердичівського РУ                                            Сергій ГОМОНЮК

Насильницька паспортизація ТОТ рф

06.08.2022

Росія намагається нав’язати російські паспорти громадянам України, які мешкають на тимчасово окупованих територіях в Херсонській та Запорізькій областях. Таким чином ворог переслідує кілька цілей. По-перше, це легалізація окупації: масова видача паспортів дозволяє російській пропаганді просувати наратив про те, що в регіоні нібито проживають російські громадяни, а відповідно будь-які дії РФ – «легітимні». По-друге, оформлення паспортів надає росіянам дані, які потім використовуються для підготовки псевдореферендумів.

Завдяки масовому спротиву українців на тимчасово окупованих територіях російські окупанти провалили миттєве проведення псевдореферендумів, як це відбулося у 2014 році в Криму. Але напередодні контрнаступу ЗСУ на півдні ці спроби знову інтенсифікувалися. Окупанти ставлять звичайних людей на окупованих територіях в непросте положення: блокують доставку гуманітарної допомоги з боку України, створюють соціальну кризу й потім видають одноразові виплати розміром 10 тис. рублів в обмін на російський паспорт. Росія намагається чинити тиск на найбільш вразливі категорії населення.

У 2014 році росія підступно окупувала український Крим. Тоді ж в росії був прийнятий федеральний конституційний закон, згідно з яким громадяни України та особи без громадянства, що постійно проживали в Криму, були визнані громадянами російської федерації. Можливість відмовитись від російського «паспорта» була досить примарною через те, що паспортизація проходила у дуже стислі строки та швидкими темпами.

У 2019 році для мешканців ОРДЛО росія запровадила спрощений режим отримання російського «паспорта». Уже у 2022-муцю процедуру паспортизації розширили на мешканців, що проживають на територіях Луганської та Донецької областей, а потім і на всі інші області, що опинилися в тимчасовій окупації внаслідок повномасштабного вторгнення.

Протягом трьох років,на території ОРДЛОросія надала приблизно 700 тис. рос. «паспортів».

Проте, наразі, росіяни не мають подібних «успіхів» в паспортизаціїна окупованій території Херсонської області.

Юридичний контекст

Видача «паспортів» жителям окупованих територій рф є грубим порушенням Положення про закони і звичаї війни на суходолі, яке є додатком до Четвертої Гаазької конвенції 1907 року.

Там буквально говориться про заборону примусу жителів окупованої території присягати на вірність державі-супротивнику. Стосується це не лише військової присяги сторін, але йтого, що громадянство засвідчує взаємні права і обов’язки людини й держави.

Закон України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» встановлює, що будь-який акт (рішення, документ), виданий на тимчасово окупованій території незаконними органами, є недійсним і не створює правових наслідків (крім актів, які засвідчують народження, смерть, укладання та розірвання шлюбу, наразі вони беруться до уваги судами України).

Крім того,варто враховувати – вищезазначеним законом встановлено, що примусове автоматичне набуття громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території, громадянства російської федерації не визнається Україною та не є підставою для втрати громадянства України.

Ця норма застосовується для кримчан, але може мати досить широке трактування. Окрім цього, відповідно до частини першої статті 25 Конституції України, громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство.

Політичний контекст

Запровадження росією прискореної паспортизації окупованих територій є  одним з інструментів незаконної спроби анексії окупованих територій. Як тільки кількість громадян на ТОТ із російським «документом» перевищить кількість громадян із українським паспортом, рф одразу запустить механізм «референдуму». Участь в ньому, звісно, візьмуть громадяни, які отримали російській «паспорт». Як стало відомо з відкритих джерел, однією з ймовірних дат проведення такого «референдуму» може бути 11 вересня.

За допомогою паспортизації населення росія запускає процес знищення української держави. Якщо ворог не зміг нахрапом захопити Україну протягом 3 днів, а зараз точиться не зручна, затяжна війна, то росія коригуватиме свої плани і прагнутиме захопити нас поступово, навіть за 3 роки, «нарізаючи» Україну на шматки.

Тому відповідь на дії росії мають бути відповідними та виваженими. Оскільки за всіма ознаками паспортизація рф є злочином не тільки з юридичного боку, а й передусім із морального та політичного, адже під питанням стоїть існування України. Виходячи із вищезазначеного, адекватною відповіддю на цей злочин росії стане посилення кримінальної відповідальності за примусову паспортизацію.

Такі кроки повинні продемонструвати світовому керівництву, що українська влада діє рішуче і безкомпромісно у питаннях збереження цілісності та недоторканості  території України. Водночас, з юридичної точки зору, притягти за ц еособу до відповідальності буде вкрай складно. Але є інший бік – політичний. Тут ми потужно заявляємо: «паспорт» рф – це токсичний документ. Це загроза не тільки для нашої держави, а й реальна небезпека для кожного, хто його бере в руки.

Російський паспорт – не забезпечить виживання і порятунок, це – суцільна пастка

а) «Документ» від росії є підставою для мобілізації у російську армію. Ви або ваш батько, брат, чоловік чи син легко можуть стати «гарматним м’ясом». Безглуздо вважати, що ця участь омине вас, адже росія – це країна, яка веде війни постійно, у будь-яких куточках світу;

б) Наявність російського «паспорту» – це загроза бути депортованим. Не майте надію, що з цим «квитком» у вас відкриється перспектива проживання у Пітері чи Москві! Майже впевнено можна сказати, що ви станете людським ресурсом для заселення депресивних районів Сибіру, Зауралля, Далекого Сходу.

Отримавши російській «паспорт», ви стаєте безправними. Все залежатиме вже не від вас, а від «нової влади».

Весь світ вважає російській паспорт ядучим

а) В Україні: така політика рф є злочином, а особи, які сприяють нав’язуванню «громадянства російської федерації» мають нести відповідальність. Україна послідовно відстоює позицію невизнання громадянства держави-агресора, набутого на окупованих нею територіях України, а на законодавчому рівні закріплено нікчемність «паспортних документів», що видаються державою-агресором.

Разом з тим, ми не можемо перекладати відповідальність за отримання «паспортних документів» на наших громадян, які залишились проживати на тимчасово окупованих територіях. В абсолютній більшості випадків вони отримують документи рф саме щоб убезпечити себе від негативних наслідків окупації, а не через підтримку агресивних дій держави-окупанта. Саме тому на державному рівні ми будемо лише максимально сприяти нашим громадянам у їх безпечному виїзді з окупованої території, підтримці у нових громадах і їх соціальному захисті, а також боротимемось за якнайшвидше звільнення територій, а надалі забезпечимо невідворотність покарання для всіх, хто винен у воєнних злочинах, в тому числі нав’язуванні і незаконній видачі паспортів. Наші громадяни, що живуть в тимчасовій окупації не винні що це сталось, а відповідно не нестимуть за це відповідальності.

Водночас добровільне отримання «паспорту рф» співробітниками державних, правоохоронних, а також інших силових та судових органів, які перейшли на бік ворога та займають посади в незаконних окупаційних органах влади, а також ті особи, які сприяють утвердженню окупаційного режиму й організовують процес незаконної видачі російських паспортів – має розглядатись як спосіб вчинення колабораційної діяльності за що й має бути кримінальна відповідальність.

б) В рф: навіть в країні-агресоріцей «документ» вважається ерзац-паспортом. Його зовнішній вигляд має відмінність від паспорту виданого росіянам на території рф. Це зумовлено тим, що на ТОТ України «паспорти» росія видає за спрощеною процедурою. «Паспорт» виданий на ТОТ не дає вам тих самих ЗАКОННИХ прав, які мають росіяни на території рф. Це робиться навмисно, бо росія не довіряє тим, кого поневолила чи окупувала. Для них ви не «росіяни», а «зрадники» і будете ними завжди. Зрадникам ніхто не вірить, навіть окупант. Саме тому рф робить з мешканців ТОТ заручників, видаючи їм «вовчий квиток»;

в) У світі: з початком військової агресії росії проти України, населення Західного світу кардинально вороже і непривітно ставиться до росіян. З російським «паспортом» ви та ваші діти станете вигнанцями у світі. Враховуючи, що модерний світ насичений мультикультурними зв’язками, то громадянство росії, в майбутньому, створить великі проблеми вам та усім вашим близьким.

Видача «паспортів» рф на ТОТ в Україні або їх отримання– це підрив державного суверенітету

 1. Ніхто не сперечається, що в окупації  непросто вижити без «паспорта» рф. Але краще зачекайте, не поспішайте отримувати цей «папірець». Усвідомте, що втрат, від його отримання, значно більше ніж користі. Сумнівна вигода зараз і купа проблем у майбутньому.
 2. Російській «паспорт» просяк кров’ю десятків тисяч наших захисників та мирних громадян. Чи не залишиться ця кров і на ваших руках, коли візьмете до рук цей «документ»? Якщо для вас зараз весь сенс у тому, щоб ми перемогли ворога, то не отримуйте російський «паспорт», не допомагайте окупанту.
 3. Території України окуповані ворогом ТИМЧАСОВО.У найближчий час наші воїни відвоюють цю землю у ворога. Подумайте про це, коли у вас виникне слабкість взяти російський «паспорт».
 4. Виїжджайте з тимчасово окупованих територій. Не беріть «паспорт» країни-агресора. Так ви врятуєте не лише себе і ваших близьких, а й нашу Україну.

ВІЙНА – ЦЕ ТРАВМАТИЧНА ЕПІДЕМІЯ

05.08.2022

Шостого серпня відзначається день «Лікарі світу – за мир». Це міжнародний день, який був запропонований організацією «Лікарі світу за запобігання ядерній загрозі», він відзначається в річницю дня бомбардування Хіросіми. В цей особливий день лікарі планети Земля закликають політиків покласти край війнам, припинити вбивства, згадати про гуманізм та милосердя.

Війна… Лікар…З 2014 року «відкрився» медичний фронт лікарів нашої країни.

Поле бою… Запах болю та смерті.. Людина з червоним хрестом часто потрапляє під ворожий приціл. Військовий медик, який рятує життя бійця, «…готовий до того дня, коли між пацієнтом і могилою буде лиш він». Герої- медики – це зразок мужності та самопожертви.

А що для російських лікарів означає слово «мир»?.. Чому їм бракує мужності стати на захист МИРУ в Україні, на захист життя маленьких українців?.. На жаль, відповіді ми не отримаємо, тому що «у кожної нації свої хвороби, у Росії – невиліковна» (Л.К.).

Чергове засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

05.08.2022

05.08 2022 року в Андрушівській міській раді відбулося чергове засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

Було розглянуто 2 питання порядку денного:

          1.Про визначення розміру збитків, заподіяних Андрушівській міській    територіальній громаді ТОВ «БЕБІКАР», та неодержанням доходів у зв`язку з тимчасовим невикористанням земельної ділянки по місту Андрушівка.

2.Про визначення розміру збитків, заподіяних Андрушівській міській територіальній громаді у особі Андушівської міської ради тимчасовим зайняттям земельної ділянки ТОВ «АРС», та неодержанням доходів у зв`язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок по місту Андрушівка.

Питання обговорено та вирішено повторно запросити ТОВ «АРС» та ТОВ «БЕБІКАР» на чергове засідання комісії.

Програма багатоцільової допомоги для ВПО

03.08.2022

Гуманітарна багатоцільова грошова допомога – це частина допомоги гуманітарних організацій, яка має дати можливість громадянам України забезпечувати свої основні потреби так, як вони вважають за потрібне.

З метою забезпечення надання допомоги тим, хто її більше потребує, подати заявку на отримання цього виду грошової допомоги можуть внутрішньо переміщені особи від 24 лютого 2022 р., які не отримували грошову допомогу від іншого агентства ООН/гуманітарної організації та які відноситимуться до однієї чи декількох з цих категорій:

 • домогосподарство, яке має лише одного з батьків (або батько, або мати) з двома або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років);
 • домогосподарство, яке ведеться однієї/кількома особами похилого віку або особою похилого віку з одним чи  кількома дітьми віком до 18 років;
 • домогосподарство, яке ведеться однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, серйозний медичний стан, жертви насилля/тортур, діти без супроводу, жінки в групі ризику);
 • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).

Під час реєстрації повинні бути присутні всі члени домогосподарства. У випадку, якщо член сім’ї не може прийти до центру збору даних через обмежену мобільність, ця людина/родина буде перенаправлена на дистанційну реєстрацію.

З собою потрібно мати оригінали наступних документів на кожного члена родини:

 • податковий номер;
 • національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;
 • довідка ВПО (за наявності);
 • банківська картка головного заявника;
 • свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);
 • документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);
 • посвідчення/медична довідка у разі інвалідності або хронічного захворювання (за необхідністю).

Сума допомоги із розрахунку 2220 грн на кожну особу буде перерахована відразу за 3 місяці голові домогосподарства (визначеного при реєстрації на допомогу) одним з таких шляхів:

 • Шляхом переказу на банківську картку через фінансову установу Rapyd з послідуючим направленням  sms-повідомлення щодо зарахування коштів. Відповідні реквізити (номер картки) буде занотовано протягом реєстрації.
 • Через Укрпошту для тих сімей, які не мають банківського рахунку, або дані щодо банківського рахунку були введені невірно. Перелік відділень Укрпошти буде надано після реєстрації.

Для отримання платежу цій особі необхідно прийти до відділення Укрпошти та пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу.

ДОВІДКОВО:

Реєстрацію та приймання заявок на надання багатоцільової грошової допомоги від УВКБ ООН здійснює «Благодійний фонд «Право на захист» за адресою: м. Житомир,  вул. Бориса Лятошинського, 13.

Години прийому: 08:00 – 17:00.

Для запитів щодо грошової допомоги запроваджено гарячу лінію УВКБ ООН за номером: 0800307711.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

03.08.2022

02 серпня 2022 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Андрушівської міської ради, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

На засіданні комісії розглядалися питання визначення місця проживання малолітньої дитини, доцільності/недоцільності виселення сім’ї із соціального гуртожитку, виконання батьками обов’язків щодо виховання та утримання дітей. В ході розгляду питань приймалися до уваги забезпечення батьками належного догляду за дітьми, відносини в сім`ї, характеристики щодо ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків.

Загалом комісією було розглянуто 7 питань. По кожному прийняті виважені, обґрунтовані рішення в інтересах дітей, та взяті на контроль до їх повного виконання.

Експлуатаційне утримання доріг

02.08.2022

Не втрачає актуальності питання експлуатаційного утримання доріг в нашій громаді. Особливо багато питань виникає у мешканців, чому одні дороги ремонтуються, а інші – ні.

Щоб відповісти на це запитання, треба розібратись із тим, які бувають дороги та хто має право їх фінансувати. Відповідно до ст.5 Закону України від 08.09.05р. №2862-IV «Про автомобільні дороги» автомобільні дороги поділяються на:

 1. автомобільні дороги загального користування;
 2. вулиці і дороги міст та інших населених пунктів тобто комунальні;
 3. відомчі (технологічні) автомобільні дороги;
 4. автомобільні дороги на приватних територіях.

Державне управління автомобільними дорогами загального користування (тими, що знаходяться у державній власності) здійснює Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор), яке має органи управління на місцях – Служби автомобільних доріг. У свою чергу органи місцевого самоврядування дійснюють управління функціонуванням та розвитком вулиць і доріг міст, інших населених пунктів, які знаходяться у комунальній власності згідно зі ст. 16, 17 Закону № 2862.

У нашій громаді найбільш проблемні ділянки саме на дорогах загального користування місцевого значення, які обслуговує Служба автомобільних доріг в Житомирській області, а саме: вул.Корольова в с.Гальчин (де, до речі, не зовсім зрозуміло для чого було нанесено дорожню розмітку), вул.Лисенка в м.Андрушівка (об’їзна), вул.Ломоносова в м.Андрушівка (р-н Гардишівка), дорога від вул.Тітова в м.Андрушівка до с.Бровки Перші, дорога від с.Гальчин до с.М.П’ятигірка, дорога від м.Андрушівка до с.Мостове, до с.Яроповичі, до с.Антопіль та ін.

В Андрушівській міській територіальній громаді налічується 325,6 км. комунальних доріг, в т.ч. м.Андрушівка – 65,6 км. З початку року проведено грейдерування 27 вулиць в м.Андрушівка та с.Гальчин, на 7 вулицях м.Андрушівка проведено ліквідацію вибоїн струменевим методом. Проведено ремонтних робіт на загальну суму 1,5 млн.грн. До кінця року заплановано провести грейдерування вулиць по інших населених пунктах громади.

Також у минулому році було виготовлено проектно-кошторисні документації на капітальний ремонт доріг: вул.Гагаріна, вул.Ярослава Мудрого, вул.Станційна в м.Андрушівка, вул.Залізнична в с.Бровки Перші, вул.Обсерваторна в с.Гальчин та дороги від с.Тарасівка до с.Зарубинці.

«КРАЩЕ НАЙМЕНША ДОПОМОГА, НІЖ НАЙБІЛЬШЕ СПІВЧУТТЯ»

02.08.2022

Шостий місяць йде активна фаза війни з росією. Гинуть найкращі… Сиротами залишаються найрідніші… Прихисток шукають сотні… Люди іноді втрачають відчуття часу із-за пережитого. В минулому – дім, робота, сім`я. Нині – війна, відчай. Майбутнє невідоме…

2788 внутрішньо переміщених осіб на даний час проживає в нашій громаді.

За ініціативою голови обласної федерації профспілок Нелі Паламарчук до нас завітали польські друзі і особисто передали    гуманітарну допомогу ВПО, які вимушено із-за війни покинули свої домівки.

РАЗОМ МИ СИЛЬНІ ТА ЄДИНІ!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

01.08.2022

«Citius, altius, forties» (швидше, вище, сильніше) – ці слова французького громадського діяча, педагога П’єра де Кубертена стали неофіційним девізом олімпійців.  «Forties» – «сила», але не тільки  сила фізична, але і моральна, це сила духу спортсменів, які своїм прикладом доводять, що в житті все можливо: піднятись на вершину «Олімпу», добігти до фінішу з найкращими результатами, відновитися після важкої травми і повернутися в професійний спорт.

У футбольному світі множаться приклади осудження російської агресії і підтримки України. Спортсмени нашої громади  теж не залишились осторонь. 30.07.2022 року на стадіоні «Колос» пройшов турнір по міні-футболу серед ветеранів, присвячений Дню Української Державності.

 Перше місце зайняла команда м.Андрушівка «Фортуна», друге – команда ФК с.м.т. Попільня, третє – команда «Цукровик» с.м.т. Червоне, четверте – команда «Спартак» с. Степок. Були визначені кращі гравці команд, ними стали:

 • Кириленко Олег – команда  ФК с.м.т. Попільня;
 • Калініченко Володимир – команда «Спартак»;
 • Басюк Микола – команда «Фортуна»;
 • Сусол Юрій – команда «Цукровик».

Команди та учасники турніру були нагороджені кубками Андрушівської Федерації Футболу та грамотами Андрушівської міської ради. Після цікавої та захоплюючої гри,  КЗПО «Будинок дитячої творчості» провів благодійний ярмарок. Кошти, зібрані гравцями команд та вболівальниками (9740 грн.), були передані на підтримку ЗСУ.

Не залишились байдужими і допомогли в проведенні турніру працівники будинку культури, які своїм співом надихнули спортсменів на гарну гру. Вихованці дитячої спортивної школи також були залучені до проведення футбольних змагань. Юні спортсмени не тільки допомагали, але і навчались професійній грі у ветеранів футболу.

 Міжнародний олімпійський комітет (МОК) на сесії у Токіо затвердив зміну тексту девізу Олімпійських ігор:  «Швидше, вище, сильніше – разом». Так, дійсно, разом до спортивних звершень і найголовніше РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ над ворогом.

СЛАВА УКРАЇНІ!  СЛАВА ЗСУ!