Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Останні новини

Виконання соціальних угод

27.01.2022

Сьогодні розпочалася серія зустрічей керівництва громади з аграріями
щодо виконання угод соціального партнерства. На зустріч були запрошені
керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств,
які обробляють землю в Мостівському, Зарубинецькому та Антопільському
старостинських округах. Також були присутні старости Опанасюк Сергій та
Опанасюк Володимир.
На початку зустрічі голова громади Галина Білецька та її заступник
Володимир Горкун подякували аграріям за активну участь у виконанні угод
соціального партнерства та за ведення соціально відповідального бізнесу.
Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Михайло
Ляшук прозвітував перед присутніми про стан виконання соціальних угод за
2021 рік.
Озвучив, які проекти були реалізовані в минулому році та що планується у
2022 році.
Начальник відділу земельних відносин та екології Наталія Байбула
звернулася з проханням щодо уточнення площ земель, що обробляються
агровиробниками для проведення інвентаризації земель
сільськогосподарського призначення громади.
Присутні старости та аграрії також висловили свою думку щодо
подальшого розвитку громади та співпраці в рамках угод соціального
партнерства.
Зустрічі з керівниками сільськогосподарських підприємств та
фермерських господарств по інших старостинських округах буде продовжено
на наступному тижні.

Дякуємо благодійникам

27.01.2022

Андрушівська міська рада та КУ “Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради” висловлюють подяку Андрушівському ліцею № 1 та  директору ПП «Імпак» Сергію Маліновському за надання благодійної допомоги для сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернеться до вас сторицею.

Засідання постійних комісій

26.01.2022

25 січня 2022 року,  напередодні сесії міської ради відбулися засідання постійних  комісій міської ради.

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Ткаченко Д.В.), заслухавши в.о.директора КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради Годлевського Віталія Володимировича та головного бухгалтера КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради Гончаренко Аліну Петрівну, внесла зміни до фінансових планів даних підприємств на 2022 рік.  

Комісія підтримала запропоновані директором КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради» Нілою Василівною Подік зміни до структури та штатного розпису Комунальної установи та зміни до структури апарату міської ради та  її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради.

Про внесення змін до рішення Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 №33  «Про бюджет Андрушівської міської територіальної громади на 2022 рік» проінформувала  начальник бюджетного відділу управління фінансів Андрушівської міської ради Оксана Йосипівна Постой.

Постійна комісія з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) розглянула програму придбання у комунальну власність Андрушівської міської територіальної громади об’єктів нерухомого майна на 2022-2025 роки та заслухала  інформацію начальника відділу комунальної власності,  містобудування та архітектури  Антона Олександровича Комінарця про внесення змін до рішення дванадцятої сесії  восьмого скликання Андрушівської міської ради від 01.10.2021 №4 «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади» та Переліку Першого типу об’єктів комунального майна Андрушівської міської ради затвердженого рішенням Андрушівської міської ради №11 від 23 квітня 2021 року.

Було розглянуто 79 земельних питань, по кожному з яких прийнято виважене рішення.

Ольга Вікторівна Кондратюк – начальник відділу з питань надання адміністративних послуг міської ради ознайомила членів комісії зі змінами в переліку адміністративних послуг.

Про внесення змін до рішення Андрушівської міської ради, прийнятого на першій сесії восьмого скликання  02 грудня 2020 р. № 6 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради»(зі змінами),  про зміну юридичної адреси Андрушівської міської ради, про закріплення депутата міської ради восьмого скликання за населеним    

пунктом проінформувала начальник відділу організаційно-кадрового забезпечення Галина Василівна Крушинська.

Головним спеціалістом з питань мобілізаційної роботи та цивільного захисту Сергієм Анатолійовичем Желєзняковим  були запропоновані та підтримані членами комісії зміни до комплексної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Андрушівської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки.

Дана комісія  розглянула звернення до Верховної Ради України щодо необхідності прийняття законопроектів про підтримку молочної галузі країни  та до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради України, Генерального прокурора України щодо припинення звинувачення опозиції та п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Перше засідання робочої групи з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади

25.01.2022

Андрушівська міська рада повідомляє, що перше засідання робочої групи  з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади відбудеться 28 січня 2022 року  о 12-ій годині.

Склад робочої групи з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади затверджений  рішенням  виконавчого комітету Андрушівської міської ради  від 21 січня 2022  року №19 «Про затвердження робочої групи  з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади» додається.

Про проведення конкурсу на кращий соціальний проект/ініціативу

24.01.2022

На виконання резолюції голови Житомирської обласної державної адміністрації  від 07 грудня 2021 №11917/1-21/17 стосовно проведення конкурсу на кращий  соціальний проект/ініціативу Андрушівська міська рада запрошує до участі у конкурсі проектних ініціатив Міністерства соціальної політики  «Будуємо країну без бар’єрів разом» згідно форм, що додаються.

ЯКЩО НЕ ВИСТАЧАЄ СТРАХОВОГО СТАЖУ.

24.01.2022

Згідно зі статтею 26 Закону України від 09.07.2003 № 1058 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон 1058) право на призначення пенсії за віком громадяни України набувають після досягнення віку 60 років та за наявності необхідного страхового стажу. Тим, кому 60 років виповнюється 2022-го, для призначення пенсії за віком необхідно мати не менше як 29 років страхового стажу. Кожного наступного року страховий стаж, який дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме, і 2028 року для призначення пенсії треба буде мати 35 років страхового стажу.

Відповідно до статті 24 Закону 1058 страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі, не меншій за мінімальний страховий внесок.

Обчислення страхового стажу здійснюється на підставі відомостей персоніфікованого обліку, що містяться в Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, а за періоди до 01.01.2004 – на підставі документів та в порядку, визначених законодавством, що діяло до набуття чинності  Закону 1058.

Отже, з 1 січня 2004 року тривалість страхового стажу прямо пов’язана зі сплатою страхових внесків.

Страховий стаж обчислюється у місяцях. Тому, якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків менша за мінімальний страховий внесок, тобто сплачений внесок менший за суму, обчислену виходячи з мінімальної заробітної плати, яка була в тому місяці, такий місяць зараховують до страхового стажу як неповний.

Для того щоб неповні місяці було зараховано до страхового стажу як повні, особа має право самостійно доплатити до суми страхових внесків стільки, щоб загальна сума сплачених коштів за кожен неповний місяць була не меншою за мінімальний страховий внесок. Розмір мінімального страхового внеску визначається шляхом множення мінімального розміру заробітної плати на відсоток внеску, установлені законом на той час, за який здійснюється розрахунок мінімального страхового внеску.

Водночас треба пам’ятати, що доплата не здійснюється за місяці, у яких відсутні нарахування та сплата страхових внесків.

Доплатити до мінімального страхового внеску може будь-яка особа, що підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та має неповні місяці страхового стажу.

Щоб визначити, за які місяці можна здійснити оплату, потрібно звернутися в територіальний орган Пенсійного фонду України або зробити це самостійно, за даними персоніфікованого обліку. Порядок проведення такої доплати визначено в розділі 15 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України від 19.12.2003 № 21-1 (далі – Інструкція 21-1).

Згідно з інструкцією 21-1 доплату до мінімального страхового внеску за неповний місяць роботи здійснює застрахована особа за її бажанням на підставі даних персоніфікованого обліку, зокрема виписки з облікової картки за формою ОК-5.

Тож особа, яка бажає здійснити доплату до суми страхових внесків так, аби сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою за мінімальний страховий внесок, має подати в органи Пенсійного фонду заяву згідно з Додатком 28 до Інструкції 21-1, зазначивши необхідний період.

Фахівець Пенсійного фонду складає повідомлення-розрахунок, у якому розраховано суму доплати, а застрахована особа має здійснити відповідну доплату протягом 10 календарних днів із дня отримання такого повідомлення.

Після здійснення доплати особа формує і подає в органи Пенсійного фону сама за себе відомості про суми доплат згідно з Додатком 30 до Інструкції 21-1, у яких зазначається місяць і рік, за які зроблено нарахування, суму, з якої сплачено внесок, і суму доплати.

Отже, у разі коли не вистачає страхового стажу для призначення пенсії, особи можуть скористатися своїм правом самостійно здійснити доплату до мінімального страхового внеску.

Гімназіада школярів з настільного тенісу

22.01.2022

21 січня 2022 року відбулася Гімназіада школярів серед закладів загальної середньої освіти Андрушівської міської ради з настільного тенісу.

Переможці гімназій:

  • серед дівчат:

І місце – Вознюк Оксана, учениця Андрушівської гімназії (вчитель Юзленко Є.О.);

ІІ місце – Грищенко Оксана, учениця Антопільської гімназії (вчитель Янчевський С.О.);

ІІІ місце – Козак Дарія, учениця Міньковецької гімназії (вчитель Даніловський О.С.).

  • серед хлопців:

І місце – Чуб Денис, учень Андрушівської гімназії (вчитель Юзленко Є.О.);

ІІ місце – Дем’янюк Олексій, учень Андрушівської гімназії (вчитель Юзленко Є.О.);

ІІІ місце – Янковий Владислав, учень Антопільської гімназії (вчитель Янчевський С.О.).

Переможці ліцеїв:

  • серед дівчат:

І місце – Тищенко Діана, учениця Яроповицького ліцею (вчитель Миколайчук Р.Ю.);

ІІ місце – Леончук Марина, учениця Нехворощанського ліцею (вчитель Короткий В.М.);

ІІІ місце – Бабич Вікторія, учениця Зарубинецького ліцею (вчитель Затилюк Г.П.).

  • серед хлопців:

І місце – Любар Євген, учень Андрушівського ліцею № 1 (вчитель Романський О.М.);

ІІ місце – Єрьоменко Олексій, учень Андрушівського ліцею № 1 (вчитель Романський О.М.);

ІІІ місце – Доценко Максим, учень Нехворощанського ліцею (вчитель Короткий В.М.).

Командні місця серед гімназій:

І місце – Андрушівська гімназія;

ІІ місце – Антопільська гімназія;

ІІІ місце – Міньковецька гімназія.

Командні місця серед ліцеїв:

І місце – Андрушівський ліцей № 1;

ІІ місце – Андрушівський ліцей № 2;

ІІІ місце – Нехворощанський ліцей.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і міцного спортивного духу!

Шановні жителі Андрушівської міської територіальної громади!

22.01.2022

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена,  що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

В українській мові «соборність» означає всеєдність, цілісність, неподільність. Тож нехай цей урочистий день утвердить нас у єдності та патріотизмі, додасть кожному наснаги працювати задля блага нашої країни та добробуту наших людей.

Міцного здоров’я, миру та злагоди кожній родині!

Міський голова                                                        Галина БІЛЕЦЬКА

Зустріч з представником міжнародного благодійного фонду “Місія в Україну” – Данилюк Оленою Ярославівною

20.01.2022

19 січня 2022 року в КУ “Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради” відбулася зустріч з представником міжнародного благодійного фонду ” Місія в Україну – Данилюк Оленою Ярославівною.

Ціль фонду – допомагати жінкам з небажаною вагітністю та дітям з інвалідністю і їхнім сім’ям, впливаючи на суспільство від їхнього імені.

Надають послуги реабілітації.

Всі послуги надаються абсолютно безкоштовно.

Діяльність фонду поширюється на Житомир та Житомирську область.

Працюєють у трьох основних напрямках: консультативна допомога, практична допомога та вплив на суспільство.

м. Житомир, вул. Старовільська, 29,

тел.: (0412) 418-872; (093) 358 22 62

факс: (0412) 418-873

email: mtuofficeua@gmail.com

Час роботи фонду:

Пн – Пт 9.00-17.00; Вихідні: Сб, Нд.

До уваги аптечних та стоматологічних установ м. Андрушівка, що мають можливість надавати послуги постраждалим громадянам внаслідок аварії на ЧАЕС!

19.01.2022

Оголошується конкурс на визначення уповноважених аптечних установ для відпуску ліків за безплатними рецептами лікарів та лікувально-профілактичних закладів, які будуть здійснювати пільгове зубопротезування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2022 році.

Претенденти подають наступні документи:

  • заява на участь у конкурсі, що подається на бланку суб’єкта господарювання;
  • завірену печаткою суб’єкта господарювання копію ліцензії;
  • відомості про умови зберігання лікарських засобів;
  • відомості про кваліфікацію персоналу.

При відборі переможця конкурсу враховуються забезпечення вимог п.п.1, 2, 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.08 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення» (зі змінами).

Документи на участь у конкурсі приймаються впродовж 20 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Андрушівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1, відділ соціального захисту та охорони здоров’я Андрушівської міської ради, кабінет 29.

Обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах

19.01.2022

18 січня 2022 року фахівцями КУ ‘Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради” було здійснено виїзд в Антопільський старостинського округ, а саме в с.Антопіль та с.Волосів.

Здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах. Під час обстеження з родинами було проведено профілактичні бесіди стосовно належного виконання батьківських обов’язків, створення відповідних матеріально-побутових та санітарних умов проживання, недопущення вчинення насильства.

Батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання батьківських обов’язків.

Дякуємо за співпрацю, Шателюк Л. Є – діловод с. Волосів, с. Града.

Вітання міського голови

19.01.2022

Шановні андрушівчани!

Вітаю всіх християн зі святом Хрещення Господнього! Воно завжди було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Сьогодні всі річки та водойми освячуються хрестом і молитвою. З цього часу вода  в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та сили, захищає від лиха та сповнює життєвою енергією. Нехай у цей день цілюща йорданська вода очистить Україну від негараздів та випробувань, а нам усім додасть наснаги та сили.

У це світле свято бажаю усім духовного зростання, любові до Бога і до ближнього, доброго здоров`я, мудрості, миру і спокою, порозуміння та тепла! 

Христос хрещається! У ріці Йордані!

Міський голова                                                          Галина БІЛЕЦЬКА