Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Останні новини

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!!!

22.09.2021

Міністерством економіки України на виконання п. 21 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 №1107 впроваджено проект реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань праці через Портал електронних сервісів Міністерства економіки України (далі – Портал)

Для замовлення такої послуги необхідно зареєструватись на Порталі електронних сервісів Мінекономіки (https://my.gov.ua/) та замовити послугу через персональний кабінет.

Для переходу на Портал можна скористатися інтерактивною кнопкою «Подати декларацію відповідності МТБ в електронному вигляді» на головній сторінці офіційного сайту Управління Держпраці у Житомирській області (https://zt.dsp.gov.ua).

Увага! Конкурс!

21.09.2021

Андрушівська  міська  рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської міської ради Житомирської області (далі ІРЦ).

Вимоги до посади:

 • вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста)  за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія») ;
 • стаж педагогічної та /або науково-педагогічної роботи не менше як пʼять років;
 • знання законодавства, у тому числі, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;
 • володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;
 • володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами;
 • володіння державною мовою (рівень володіння державної мовою засвідчується документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно Закону).

Перелік документів:

 • копію паспорта громадянина України;
 • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
 • копію трудової книжки;
 • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • письмову згоду на збір та обробку персональних даних (додаток 1);
 • документ, що підтверджує рівень володіння державною мовою: документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою).

Прийом документів здійснюється протягом 30 днів  у приміщенні  Андрушівської міської ради  з  21.09.2021 по 20.10.2021 р. з 11.00 до 16.00  за адресою: м.Андрушівка, площаТ.Г.Шевченка, 1, каб.№50, Рудюк Світлана Олександрівна тел. 0969751557, електронна пошта avorda@ukr.net”net .

Дата та місце проведення конкурсного відбору:

27.10.2021 Андрушівська міська рада (м.Андрушівка, площа Т.Г.Шевченка,1).

Початок конкурсу  о 09.00.год. зал засідань.

Етапи проведення конкурсного відбору:

Конкурс складається з двох етапів: кваліфікаційних іспит та співбесіда.

Кваліфікаційний іспит для директора ІРЦ проводиться за напрямами:

– знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

– знання основ спеціальної педагогіки;

– знання основ управління діяльністю ІРЦ.

Іспит складається з 6-ти питань за напрямками, у вищезазначених пунктах. Загальний час для проведення іспиту становить не більш, як 1 год. 20 хвилин. Контактна особа – Рудюк Світлана Олександрівна, тел.0969751557

avorda@ukr.net

До уваги перевізників (власників автобусів)!

21.09.2021

Андрушівська міська рада оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Андрушівської міської територіальної громади

Конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування проводиться у відповідності до Закону України «Про автомобільний транспорт», «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 (із змінами) та рішення виконкому Андрушівської міської ради від 17.09.2021р. року №218 «Про проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходить за межі Андрушівської міської територіальної громади».

Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які здатні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Конкурс відбудеться 03 листопада 2021 року, початок – о 10.00, за адресою: м.Андрушівка, пл.Т.Г.Шевченка, 1, кабінет №38 (3 поверх). Документи на участь у конкурсі приймаються щодня (крім вихідних), з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (обідня перерва з 12:00 до 13:00),  за адресою:  м.Андрушівка, пл.Т.Г.Шевченка, 1, кабінет №38 (3 поверх) відділ економічного розвитку та інвестицій міської ради, тел.(04136)9-49-04, (e-mail – andr_econom@ukr.net).   

Останній термін прийому документів для участі у конкурсі по  20.10.2021р. включно. Участь у конкурсі є безкоштовною.

Об’єкт конкурсу – лот №1 (включає в себе 10 маршрутів).  З умовами конкурсу та переліком документів для участі в конкурсі (постанова Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування») можна ознайомитись у відділі економічного розвитку та інвестицій міської ради або на сайті Андрушівської міської ради   http://andrushivka.info/

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1081-2008-%D0%BF#Text

З Міжнародним Днем Миру!

21.09.2021

Шановні мешканці Андрушівської громади!

Вітаю вас з Міжнародним днем миру! Мир у рідній Україні – це найбільша цінність та найзаповітніше бажання усіх українців.

Бажаю усім спокою, процвітання і багатства, щоб  тінь зла не торкнулася ваших домівок, над головою синіло мирне небо, всі неприємності вирішилися! Радійте кожному дню, залишайтеся щасливими та любіть життя.

Хай буде мир завжди і всюди, розпускаються квіти та посміхаються друзі, буде світло та затишно, а страх війни обійде кожен будинок на всій нашій планеті!

Зі святом!

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА

Захід ГО “Лікарі без кордонів”

20.09.2021

20.09.21 року в приміщенні Андрушівської міської ради було проведено захід ГО «Лікарі без кордонів» Під час заходу під назвою « Туберкульоз для осіб з груп ризику»  доповідачі – супервайзер команди по підтримці пацієнтів Сидорчук Ольга, медсестра Антипенко Анна, медбрат Вовкогон Олександр розповіли присутнім основні симптоми даної хвороби, шляхи передачі, фактори, які сприяють виникненню захворювання та наголосили, що в разі виявлення хоча б деяких симптомів необхідно терміново звернутися до лікаря.

Даний захід мав на меті ознайомлення клієнтів районного сектору ФДУ «Центр пробації» в Житомирській області  з даним захворюванням.

Також  клієнтам пробації були вручені інформаційні буклети та анкети для самоконтролю, в яких відповівши на декілька запитань вони мали змогу оцінити свій ризик захворювання туберкульозом.

Оперативна інформація щодо захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19

20.09.2021

Станом на 20 вересня активних хворих на коронавірус – 78 (серед них лише 4 вакцинованих). 21 новий випадок зареєстрували з 17 по 20 вересня, в тому числі 2 дітей. В пункті постійної вакцинації на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради протягом 20 вересня від коронавірусу вакцинувалися 22 особи. Щеплення здійснюють вакцинами Pfizer, AstraZeneca. Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

Зміни у медичній програмі “Інсулін”

20.09.2021

З 1 жовтня НСЗУ почне адмініструвати програму забезпечення інсулінами. Це означає, що пацієнти з цукровим діабетом зможуть безоплатно або з доплатою отримати препарати інсуліну у будь-якій аптеці, яка працює за договором з НСЗУ. А Національна служба здоров’я відшкодує цим аптекам вартість препаратів.

З 1 жовтня і до кінця року на програму виділено 660 млн  грн. Цього достатньо, щоби забезпечити всіх пацієнтів інсуліном безоплатно – за умови запровадження та дотримання певних чітких правил. Програма реімбурсації інсулінів відкриває доступ до ліків для всіх громадян.

Щоб отримати інсуліни за програмою “Доступні ліки”, пацієнту потрібно:

 1. Відвідати ендокринолога.
 2. Мати складений ендокринологом індивідуальний план лікування, де лікар призначає тип та дозування інсуліну і вносить ці дані в електронну систему охорони здоров’я.
 3. Отримати електронний рецепт у ендокринолога або свого сімейного лікаря.
 4. Прийти та отримати інсуліни у будь-якій аптеці у будь-якому населеному пункті, без прив’язки до місця реєстрації пацієнта та місця роботи лікаря, який видав електронний рецепт.

Головна умова – аптека повинна мати договір з НСЗУ за напрямом реімбурсації інсулінів. Чи має аптека такий договір і чи бере участь у програмі реімбурсації – можна буде уточнити за номером 16 77. Це контакт-центр Національної служби здоров’я України. Де є найближча аптека з “Доступними ліками” можна перевірити й на сайті НСЗУ на дашбордах у розділі Е-дані.

Важливо зазначити, що сімейний лікар може виписати електронний рецепт лише за встановленим ендокринологом планом лікування і не може змінити призначення ендокринолога. Якщо тієї кількості інсулінів, які призначив ендокринолог недостатньо, то   сімейний лікар направляє пацієнта знову до ендокринолога для коригування або створення нового плану. А до кого звертатись за повторним рецептом, пацієнт обирає самостійно.

Тому головне, що повинен зробити пацієнт вже зараз, – укласти декларацію з сімейним лікарем, щоб отримувати безоплатну медичну допомогу у повному обсязі в межах Програми медичних гарантій. 

День працівника лісового господарства

19.09.2021

Секретар Андрушівської міської ради Ольга ПРОКОПЕНКО та заступник міського голови Сергій ДЕМЧЕНКО привітали лісівників Андрушівщини з нагоди святкування їх професійного свята – Дня працівника лісового господарства.

З Днем працівника лісового господарства

19.09.2021

Шановні працівники лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників лісу.

Ліс завжди вабив людину своєю красою та чарівністю. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й кожного жителя країни. В наш час особливо важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, якомога раціональніше використовувати природні багатства на благо розвитку нашої країни.

З нагоди професійного свята висловлюю щиру вдячність усім працівникам лісу та бажаю міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, а також нових вагомих трудових успіхів та досягнень!

Зі святом!

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА

З Днем фармацевта

18.09.2021

Шановні фармацевти!

Щорічно в третю суботу вересня в Україні відзначають День фармацевта. Це свято доводить наскільки важлива і значуща справа забезпечення людей ліками. Тож щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем фармацевтичного працівника!

Ви завжди готові прийти на допомогу, підтримати хворого – і фаховою порадою, і щирим теплим словом. Сумлінність, мудрість та висока компетентність кожного з вас – це запорука здорового, повноцінного життя мешканців громади. Мешканці Андрушівської громади поважають і цінують працю фармацевтів і впевнені, що у потрібний час завжди отримають від них необхідну допомогу, якісні лікарські засоби, кваліфіковану консультацію чи пораду.

У цей святковий день щиро зичу Вам міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Нехай праця на благо людей приносить Вам задоволення та прибуток, а доброзичливість, уважність і професіоналізм сприяють творчому натхненню та новим звершенням!

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА

День рятівника

17.09.2021

17 вересня своє професійне свято День рятівника відзначають працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Привітати наших рятівників та вручити Грамоти Андрушівської міської ради прийшли секретар міської ради Ольга ПРОКОПЕНКО та заступник міського голови Сергій ДЕМЧЕНКО.

Відповідно до Розпорядження №244-ОД від 15.09.2021 р. міського голови за високий професіоналізм і мужність, проявлені під час виконання завдань за призначенням та з нагоди професійного свята Дня рятувальника Грамотою Андрушівської міської ради нагороджені:

НЕКРАСОВ Дмитро Миколайович – начальник 5 державної пожежно-рятувальної частини;

КИРИК Дмитро Сергійович – заступник начальника 5 державної пожежно-рятувальної частини;

ЛІПЧЕНЧУК Ярослав Миколайович – начальник караулу 5 державної пожежно-рятувальної частини;

СЛУЖЕНКО Михайло Юрійович – командир відділення 5 державної пожежно-рятувальної частини;

ЛУК’ЯНЧУК Юрій Васильович – водій 5 державної пожежно-рятувальної частини;

ЧУЙКО Олександр Вікторович – пожежний-рятувальник 5 державної пожежно-рятувальної частини;

МАЦЮК Алла Петрівна – диспетчер пожежного зв’язку 5 державної пожежно-рятувальної частини.

Дякуємо нашим рятівникам за їх нелегку роботу!

Захід з національно-патріотичного виховання на базі 26 артилерійської бригади

17.09.2021

16.09.2021 року з учнями 11 класів навчальних закладів Андрушівської міської ради було проведено захід з національно-патріотичного виховання на базі 26 артилерійської бригади.

В ході проведення заходу учні познайомилися зі зразками бойової зброї та її характеристиками. Спробували свої сили у виконані нормативу збірки – розбірки автомата АК-74.

Ознайомилися з основами тактичної медицини, надання домедичної допомоги на полі бою.

Здійснили стрільби з автомата АК-74.

Уповноваженими особами військової частини учням були проведені екскурсії територією частини, знайомство з умовами життя і побуту військовослужбовців.

Цікаві і незабутні враження отримали учні відвідавши музей історії частини та музей героїв АТО-ООС в супроводі досвідчених екскурсоводів, які тримали увагу дітей до останнього слова.

Велика подяка керівництву військової частини та всім військовослужбовцям, що прийняли участь у даних заходах.

З Днем рятівника

17.09.2021

Шановні рятівники!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня рятівника!

Сьогодні я вітаю усіх, хто причетний до складної і шляхетної справи порятунку людських життів. Ви обрали надзвичайно складну та водночас відповідальну роботу, рятувати життя інших, зберігаючи в собі готовність до самопожертви. На це здатні дійсно сильні духом, сміливі, віданні професії люди. Стикаючись з дня в день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів.

Зі святом! Успіхів вам у роботі, щастя і  якомога менше тривожних викликів!

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА