Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

22 Лютий 2022

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» №926 від 01.09.2021р. та рішення Андрушівської  міської ради «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади» від 01.10.2021року №4, Андрушівська міська рада  повідомляє, що розпочато громадські обговорення щодо формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської територіальної громади. З даним завданням можна ознайомитись на офіційному сайті громади https://andrushivka.info/.

Даний документ створюється з метою  забезпечення сталого розвитку територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних  інтересів та з урахуванням концепції інтегрованого розвитку території територіальної громади (за наявності), передбачає узгоджене прийняття рішень щодо цілісного (комплексного) просторового розвитку населених пунктів як єдиної системи розселення і території за їх межами.  

Строк реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення або внесення змін до комплексного плану, генерального плану населеного пункту- протягом 25 робочих днів від дати публікації відповідного повідомлення.

Останній день реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб  до розроблення або внесення змін до комплексного плану, генерального плану- не пізніше ніж за п1ять робочих днів до проведення громадських обговорень з формування завдання  на розроблення комплексного плану.

Пропозиції приймаються з 26 лютого 2022 року по 22 березня 2022 року включно на ім’я міського голови (Білецька Г.І.) в електронному вигляді на електронну адресу mis_rada@meta.ua або у паперовому вигляді за адресою: м. Андрушівка, площа Т.Г. Шевченка, 1, каб.22