Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

25 Січень 2022

Перше засідання робочої групи з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади

Андрушівська міська рада повідомляє, що перше засідання робочої групи  з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади відбудеться 28 січня 2022 року  о 12-ій годині.

Склад робочої групи з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади затверджений  рішенням  виконавчого комітету Андрушівської міської ради  від 21 січня 2022  року №19 «Про затвердження робочої групи  з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади» додається.