Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

12 Листопад 2021

Про відшкодування збитків заподіяних бюджету говорили на засіданні комісії при виконавчому комітеті Андрушівської міської ради

Комісія з визначення розміру збитків заподіяних власниками землі та землекористувачами продовжує свою роботу.

11 листопада 2021 відбулося чергове засідання комісії, на яке було запрошено землекористувачів сіл Павелки, Гарапівка  громадян Мацюка В.В., Мельник Н.О. (представник Гальоса В.П.), Макаревич О.В., Дарабян А.Д., Дарабян З.Д, Кульчицьку С.В., Павлушко О.В., які використовують земельні ділянки під об’єктами нерухомого майна на території Андрушівської міської територіальної громади без оформлення договорів оренди.

Дарабян А.Д., Дарабян З.Д, Кульчицька С.В., Павлушко О.В. по різних об’єктивних причинах не з’явились на засідання та вирішено їх повторно запросити на наступне засідання.

Присутні суб’єкти господарювання надавали інформації про стан підготовки документів для оформлення договорів оренди земельних ділянок, причини та умови, які привели до незаконного користування земельними ділянками без сплати орендної плати.

Землекористувачам було надано термін для подання відповідних заяв із правоустановчими документами на об’єкти нерухомого майна, яке розміщене на даних земельних ділянках,  на чергову сесію міської ради.

Андрушівська міська рада вкотре закликає громадян та суб’єктів господарювання оформити правовстановлюючі документи на землю, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, які належать громадянам та суб’єктам господарювання на праві приватної власності, та вчасно сплачувати відповідні платежі.