Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

03 Листопад 2021

Оперативна інформація щодо захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19

На минулу добу 03 листопада активних хворих на коронавірус – 273. Зареєстрували 22 (3 жителів Волицької територіальної громади, 7 – Червоненської територіальної громади) нових випадків.

У КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради, яка внесена до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2: всього ліжок виділених для хворих на COVID-19 – 70, забезпечено ліжок киснем – 100%. 50 ліжок зайнято хворими на COVID-19 та 4 – пацієнтами з підозрою на COVID-19.

В пунктах постійної вакцинації та мобільними бригадами КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради протягом 03 листопада від коронавірусу вакциновано 229 осіб: 191особа першою дозою вакцини, 38 – другою.

Щеплення здійснюють дводозовими вакцинами Pfizer, CoronaVac та AstraZeneca.

Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.