Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

04 Березень 2021

Відбулося засідання виконавчого комітету

04 березня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради, на якому розглядалося питання щодо тимчасової торгівлі живими квітами в м.Андрушівка. Відкрила та вела засідання міський голова  Галина Білецька.

На засіданні було розглянуто подані заяви від ФОП Дроботюк Г.С. та ФОП Сахно Т.В. про дозвіл на торгівлю квітами в м.Андрушівка. Розглянувши дані заяви виконавчий комітет Андрушівської міської ради вирішив на час святкування Міжнародного жіночого дня – 8 Березня надати дозвіл на торгівлю живими квітами з 04 по 10 березня 2021 року включно у спеціалізованих магазинах «Ромашка» та «Квіточка» і на прилеглих територіях біля магазинів з дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Правил благоустрою території міста Андрушівка та інших вимог чинного законодавства України.

Як виняток, надано дозвіл  фізичним особам — підприємцям, які застосовують спрощену систему оподаткування та мають право здійснювати виключно роздрібний продаж товарів з торгівельних місць на ринках, застосовують у своїй діяльності КВЕД 47.76, 47.89 на торгівлю живими квітами з 04 по 10 березня 2021 року включно на Кооперативному ринку за адресою: місто Андрушівка, вулиця Житомирська, 43, Бердичівського району, Житомирської області.