Рішення №43 від 29.05.2026 р. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Нехворощанської сільської Ради народних депутатів від 15.09.1993 р №36 «Про передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок»
Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст
Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст

АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
Сімдесят четверта сесія Восьмого скликання
29.05.2026 №43
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Нехворощанської сільської Ради народних депутатів від 15.09.1993 р №36 «Про передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок»
Розглянувши заяву громадянки Газданової Антоніни Броніславівни, жительки с.Нехворощ, вул.—–, іден.номер —– про внесення змін в рішення виконкому Нехворощанської сільської ради №36 від 15.09.1993 року в частині зміни площі переданих земельних ділянок у приватну власність Довгому Броніславу Леонтійовичу, враховуючи довідку Андрушівської державної нотаріальної контори від 17.04.2026 №65/02-14, Витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-0500417602026, НВ-7300176712023 від 29.04.2026 року, НВ-7100273162026 від 30.04.2026 року, рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 121 Земельного кодексу України, міська рада
ВИРІШУЄ:
1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Нехворощанської сільської Ради народних депутатів від 15.09.1993 р №36 «Про передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок», а саме: в додатку №1 Список громадян, яким передаються земельні ділянки у приватну власність для ведення особистого підсобного господарства
1. Довгий Броніслав Леонтійович цифру «0,50» замінити на цифру «0,4276».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.
Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА
