Рішення №31 від 29.05.2026 р. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з метою передачі в оренду Довжук Г.Б.
Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст
Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст

АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
Сімдесят четверта сесія Восьмого скликання
29.05.2026 №31
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з метою передачі в оренду Довжук Г.Б.
Розглянувши заяву громадянки Довжук Галини Богданівни, жительки м.Андрушівка, вул.-----, іден. номер ------ про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для городництва загальною площею 0,0833 га за межами м.Андрушівка, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3500322302026 від 12.05.2026 року, рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 22, 36, 122, 134 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада
ВИРІШУЄ:
1.Надати громадянці Довжук Галині Богданівні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з метою передачі в оренду для городництва загальною площею 0,0833 га за межами м.Андрушівка, кадастровий номер 1820310100:08:000:0014.
2.Громадянці Довжук Галині Богданівні замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.
3.Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.
Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА
