Рішення №22 від 29.05.2026 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Павлівському А.В.
Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст
Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст

АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
Сімдесят четверта сесія Восьмого скликання
29.05.2026 №22
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Павлівському А.В.
Розглянувши заяву громадянина Павлівського Андрія Володимировича, жителя м.Андрушівка, вул.—–, іден.номер —– про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,06 га в м.Андрушівка, вул.——, враховуючи Витяг з Державного реєстру речових прав №52517957 від 09.11.2023 року, рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 118, 121, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, ст.ст.19, 55 Закону України «Про землеустрій», міська рада
ВИРІШУЄ:
1.Надати громадянину Павлівському Андрію Володимировичу дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд загальною площею 0,06 га в м.Андрушівка, вул.—–.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК ) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.
Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА
