Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення 8. Про затвердження Положеня про офіційний веб-сайт Андрушівської міської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет

23 Грудень 2020

Рішення 8. Про затвердження Положеня про офіційний веб-сайт Андрушівської міської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Друга сесія Восьмого скликання

від 23 грудня 2020 року №8

Про затвердження Положення про офіційний веб-сайт Андрушівської  міської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет

Відповідно до Конституції України, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», «Про авторське право і суміжні права», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», Указу Президента України від 31.07.2000 № 928/2000 «Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі Інтернет та забезпечення широкого доступу до цієї мережі в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», врахувавши рекомендації постійної комісії з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, депутатської етики та місцевого самоврядування, міської ради

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Положення про офіційний веб-сайт Андрушівської міської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, депутатської етики та місцевого самоврядування (Савенко О.Ю.) та керуючого справами виконавчого комітету міської ради (Михайловського С.А.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


ЗАТВЕРДЖЕНО рішення другої сесії восьмого скликання Андрушівської міської ради від 23грудня 2020 року №8

ПОЛОЖЕННЯ

про офіційний веб-сайт Андрушівської  міської радив глобальній інформаційній мережі Інтернет

 1. Це Положення визначає статус веб-сайту Андрушівської міської ради як інформаційного ресурсу про діяльність Андрушівської міської ради, її виконавчого комітету та структурних підрозділів у глобальній інформаційній мережі Інтернет та встановлює порядок розміщення на ньому інформації.
 2. Веб-сайт є офіційним джерелом інформації, що забезпечує висвітлення діяльності Андрушівської міської ради, постійних комісій, фракцій, депутатів міської ради, виконавчого комітету міської ради та структурних підрозділів, надання інформаційних послуг жителів громади, взаємний обмін інформацією з іншими громадськими організаціями, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями з питань, пов’язаних з діяльністю Андрушівської міської ради.
 3. Адреса веб-сайту Андрушівської міської ради у глобальній інформаційній мережі Інтернет https://andrushivka.gov.ua
 4. Веб-сайт ведеться державною мовою.
 5. Забороняється використовувати веб-сайт Андрушівської міської ради в цілях, не пов’язаних з діяльністю Андрушівської міської ради, її виконавчого комітету та структурних підрозділів, з метою отримання прибутку, а також з порушенням законодавства України.
 6. Веб-сайт складається з таких основних розділів:
  • Розділ «Головна сторінка» включає до себе підрозділи навігаційна сторінка, яка містить назви основних розділів, новин тощо.
  • Розділ «Новини сайту» висвітлює поточні новини.
  • Розділ «Медія» містить фото- та відеоконтент з життя Андрушівської міської ради та посилання на аналогічний контент на інших сайтах.
  • Розділ «Офіційні документи» містить структурований і систематизований каталог публічних документів, що створені (створюються) в процесі роботи міської ради.
  • Розділ «Контакти» – юридична адреса, місцезнаходження, електронна пошта Андрушівської міської ради, а також графік прийому громадян посадовими особами ради.
  • Розділ «Міський голова» – інформація про Андрушівського міського голову.
  • Розділ «Старости» – містить опис ПІП старост, а також іх контактні телефони та територію обслуговування.
  • Розділ «Виконавчий комітет» містить інформацію про склад, структуру апарату ради її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради.
  • Розділ «Депутати» містить інформацію про персональний склад депутатського корпусу Андрушівської міської ради, короткі біографічні дані кожного депутата, політичну партію від якої обраний депутат, а також дату набуття та складання депутатських повноважень.
  • Розділ «Депутатські фракції (групи)» – поіменний список депутатських фракцій та груп з датою створення та з датою входження туди депутатів.
  • Розділ «Постійні комісії» містить інформацію про поіменний список постійних комісій та керівний склад (голова, заступник голови та секретар) відповідних комісій.
  • Розділ «Електронні петиції» сервісний розділ, що дозволяє реєструвати, збирати підписи та оприлюднювати електронні петиції.
  • Розділ «Публічні закупівлі» – інформація про публічні закупівлі Андрушівської міської ради.
  • Розділ «Вакансії та конкурси» – перелік вакансій та вимоги до конкурсів на заміщення вакантної посади.

   Інші розділи можуть створюватись та розміщуватись на веб-сайті за пропозиціями депутатів міської ради, членів виконкому, керівників структурних підрозділів, поданих на розгляд міської ради шляхом внесення змін до цього Положення.
   Дизайн та структура веб-сайту може змінюватись з одночасним внесенням відповідних змін до цього Положення.
 7. Усі проекти рішень міської ради та виконавчого комітету, інша інформація для розміщення на веб-сайті міської ради подаються до відділу інформаційних технологій та інформації Андрушівської міської ради авторами проектів рішень, попередньо погодженими з секретарями ради та виконавчого комітету.
 8. Автори проектів рішень міської ради несуть відповідальність за зміст поданої інформації на веб-сайті міської ради та своєчасність її оновлення.
 9. Оновлення інформації на веб-сайт здійснюється по мірі необхідності, але не менше одного разу на 7 днів.
 10. структурні підрозділи апарату  міської ради та її виконавчого комітету у межах повноважень співпрацюють з відповідальними за організацію збору та забезпечення розміщення офіційної інформації про діяльність Андрушівської міської ради на веб-сайті, наповнення його відповідною інформацією та забезпечення її своєчасного розміщення на веб-сайті, відповідно до цього Положення.
 11. Обов’язки по організації збору та забезпеченню розміщення офіційної інформації про діяльність Андрушівської міської ради на веб-сайті, наповнення його відповідною інформацією покладається на начальника відділу інформаційних технологій та інформації Андрушівської міської ради.

Секретар ради Ольга ПРОКОПЕНКО