Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Рішення 28. Про оплату праці міського голови

23 Грудень 2020

Рішення 28. Про оплату праці міського голови

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Друга сесія Восьмого скликання

від 23 грудня 2020 року № 28

Про оплату праці міського голови

Відповідно до ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України “Про державну службу”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України “Про впорядкування  структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” від 9 березня  2006 р.  №268 (із змінами і доповненнями), наказу Міністерства праці України від 02.10.1996 №77 “Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів”, з метою упорядкування умов оплати праці Андрушівського міського голови   Білецької Г.І., врахувавши рекомендації постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. ВСТАНОВИТИ БІЛЕЦЬКІЙ Галині Іванівні, Андрушівському міському голові, наступний порядок оплати праці:
  • посадовий оклад згідно зі штатним розписом;
  • доплата за ранг посадової особи місцевого самоврядування;
  • надбавка за вислугу років.
 2. Встановити щомісячну надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років в межах затвердженого фонду оплати праці.
 3. Здійснювати преміювання з щомісячною виплатою з 01 січня 2021 року в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням встановлених надбавок і доплат (ранг, вислуга років та надбавка за високі досягнення в праці).
 4. Щорічно при виході у відпустку здійснювати виплату матеріальної допомоги на оздоровлення та допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.
 5. Зазначені у даному рішенні виплати проводити в межах фонду заробітної плати виконавчого комітету та його економії.
 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів   (Ткаченко Д.В.).

Міський голова Галина  БІЛЕЦЬКА