Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №94 від 29.02.2024 р. Про затвердження звіту про результати виконання Програми фінансової підтримки першого відділу Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2022-2023 роки.

29 Лютий 2024

Рішення №94 від 29.02.2024 р. Про затвердження звіту про результати виконання Програми фінансової підтримки першого відділу Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2022-2023 роки.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 Сорок друга сесія                                                                    Восьмого скликання

 29.02.2024                                                                                                   №94

Про затвердження звіту про результати виконання Програми фінансової підтримки першого відділу Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2022-2023 роки

       Відповідно до ст.ст.25, 26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету Андрушівської міської ради від 16.02.2024 №67, рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШУЄ:

         1. Затвердити звіт про результати виконання Програми фінансової підтримки першого відділу Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2022-2023 роки, що додається.

Міський голова                                                                           Галина БІЛЕЦЬКА

Додаток

до рішення сорок другої сесії

Андрушівської міської ради

восьмого скликання

29.02.2024 р.  №94

ЗВІТ

про результати виконання Програми фінансової підтримки першого відділу Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2022-2023 роки

 

У зв’язку з широкомасштабним вторгненням російської федерації,  захопленням незаконно створеними озброєними формуваннями проросійського спрямування будівель органів державної влади, транспортних комунікацій,  можливою загрозою захоплення території України, дій диверсійно-розвідувальних груп щодо дезорганізації критично важливих об’єктів забезпечення життєдіяльності населення, системи управління, в державі виникла нагальна потреба в створенні військових частин (підрозділів) на території області та їх матеріально-технічному забезпеченні для захисту суверенітету і незалежності держави, охорони важливих об’єктів і комунікацій, органів влади, території і населення області, боротьби із диверсійними розвідувальними групами та незаконно озброєними формуваннями, а також для підтримання безпеки та правопорядку в області.

Програмою передбачалося здійснити ряд завдань та заходів для зміцнення та покращення матеріально-технічної бази першого відділу Бердичівського районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки; для підготовки особового складу, утвореного  на  базі  Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з виконання заходів із оборони,  для організації проведення  тренувань, навчань, зборів із особовим складом та для  забезпечення мобілізації людських і транспортних ресурсів.

Реалізація Програми дала змогу частково забезпечити особовий склад першого відділу Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, утвореного на базі Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки,  необхідним майном, спорядженням та іншими засобами згідно з потребами, організацію їх розміщення, харчування та підготовки, а також покращити умови функціонування.

На заходи передбачені програмою Першому відділу Бердичівського РТЦК та СП Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, як учаснику програми, з місцевого бюджету в 2022 році було виділено 530 000 грн, в 2023 році – 550 000 грн, для покращення матеріально-технічного забезпечення.

Завідувач сектору з питань мобілізаційної

роботи та цивільного захисту                                               Сергій ЖЕЛЄЗНЯКОВ