Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №93 від 01.10.2021 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Артемчуку В.І.

01 Жовтень 2021

Рішення №93 від 01.10.2021 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Артемчуку В.І.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Дванадцята сесія

Восьмого скликання

01.10.2021

№93

Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі  у власність Артемчуку В.І.

Розглянувши заяву громадянина Артемчука Василя Іполитовича  жителя с.Антопіль, вул.Жовтнева,12, іден. номер 1407607555 про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,40 га за межами населеного пункту с.Антопіль, враховуючи рішення виконкому Антопільської сільської ради №9 від 31.08.1993 року, рекомендації постійних комісій та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, п.4 ст.116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити Артемчуку Василю Іполитовичу в наданні дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,40 га за межами населеного пункту с.Антопіль із земель комунальної власності, в зв’язку з невідповідністю вимогам законів (п.4 ст.116 Земельного кодексу України)
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.)

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА